Cukrzyca, padaczka, alergie pokarmowe. Dlaczego przedszkola nie chcą chorych dzieci?

| Aktualizacja:

Jak pokazują najnowsze badania, na cukrzycę choruje coraz więcej dzieci. Niestety problem z roku na rok będzie narastał. Państwowe przedszkola i szkoły mają obowiązek przyjąć każde dziecko w swoje szeregi. Niestety duża część placówek odmawia współpracy. Czego obawiają się nauczyciele?

wróć do artykułu
 • ~dyskriminacja szczepionych
  (2018-10-26 00:58)
  To wszystko ciężkie chroniczne choroby poszczepienne. Przedszkola dyskryminują więc szczepione dzieci choć skorumpowane mafie pseudomedyczne (NIL, sanepidy) nakazują im dyskryminować zdrowe nieszczepione dzieci.
 • ~Bilea
  (2018-12-16 23:20)
  Wszystko zależy od przedszkola. Ja szukałam takiego, w którym dostępna będzie dieta wegańska. Nie było łatwo, ale znalazłam takie, gdzie jedzenie dostarcza catering AlmaVerde. Znałam ich wcześniej z opowieści i wiem, że gotują z najwyższej jakości, ekologicznych składników.
 • ~Basia
  (2018-12-19 10:56)
  Moja córka ma padaczkę , ciągle jeździmy po różnych lekarzach ale dopiero w Centrum Medyczno Diagnostycznym Prima Med w Krakowie przy ul. Cieszyńska 16 trafiłam na bardzo dobrego neurologa. Mają tam bardzo dobrych lekarz, zbadał moje dziecko bardzo dokładnie i widać , ze bardzo chce pomóc, teraz moja córka chętniej chodzi do lekarza bo widzie , że ktoś się zainteresował jej chorobą i jej pomaga. Polecam tą klinike jak najbardziej.