Wirusowy, bakteryjny, alergiczny - katar u dziecka w różnych odsłonach

Katar to jedna z najczęstszych dolegliwości, których doświadczamy. Szczególnie jesienią i zimą robimy większe zapasy chusteczek higienicznych. Kiedy nas dopadnie, to zazwyczaj nie przywiązujemy do niego większej wagi, czekamy, aż sam przejdzie. Jeżeli jednak zauważymy katar u swojego dziecka, to nie powinniśmy go lekceważyć. Może on być pierwszym symptomem poważnego schorzenia.

wróć do artykułu
 • ~maggie
  (2014-10-29 16:58)
  A mnie się w końcu udało trafić na lek, który rzeczywiście blokuje objawy katar i to na długi czas. Oxalin ma postać żelu, można go stosować u dzieci po 3 roku. Najpierw psikałam wodą morską, żeby dzaiałanie jeszcze zwiększyć, a potem już oxalinem i naprawdę dawał super efekty.
 • ~Zatroskana
  (2014-12-17 16:52)
  ostatnio w aptece poleciła mi farmaceutka Sinos, -na katar związany z niedrożnymi zatokami przynosowymi, co ważne zawarte w nim podwójna dawka ziela dziewanny chroni ucho przed infekcjami tak aby działać na nos, ucho i gardło kompleksowo.
 • ~Laura
  (2016-03-25 13:04)
  mój synek katar łapie głównie na wiosnę, podczas pylenia brzozy w pozostałych przypadkach wiemy, że to nie alergia a infekcja. Staram się robić inhalacja, oczyszczać nos wodą morską a jeśli pojawia się kaszel to podaje fosidal, żeby zahamować chorobę.