• ~byłem Polakiem
  (2019-03-01 11:42)
  Preludium do podniesienia cen cukru kontrybucjami na rzecz władzy. Polacy za dużo spożywaja cukru, wódki, mięsa (krótego chłop sam dla siebie nie może wychodować, bo przecie odebrałby zarobek monopolistom z partii sceny politycznej), za duże mają mieszkania i za dobrze im sie żyje. A dobra władza martwi sie o nasze zdrowie. Nie martwi się, że siedząc w nieogrzewanym domu, myjąc się w wodzie z kałuży i jedząc chemiczny chleb wykańcza nas biedą. Nie martwi się ta władza, że z socjalistycznej smacznej z izdrowej Krakowskiej, Toruńskiej, Podwawelskiej, zrobili kiełbaskę "Mumię Lenina"... dla pelbsu - czyloi nas. Nie martwia sie, że plebs ubieraja w plastkiowe koszule, kurtki i buty. Pleps może kwasić się i gnić we własnym pocie. Bo nie wazny jest plebs Ma nie podskakiwać.
 • ~Monet makes the world go round
  (2019-03-02 16:34)
  Przemysł spożywczy jest sponsorowany przez przemysł farmaceutyczny. Ludzie nie mogą być zdrowi, ale nie mogą umrzeć.
 • ~ager
  (2019-02-28 09:39)
  środki na odchudzanie to zawsze był dla mnie temat do którego podchodziłam z niedowierzaniem, bardzo sceptycznie. W momencie jak z koleżanką rozmawiałam na temat jej diety oraz jej sposobów na zrzucenie wagi wspomniała mi o tabletkach figurena. Dopytałam ją dokładnie na jakiej zasadzie działają i czy faktycznie to one dają jej takie efekty. Potwierdziła więc zamówiłam i sama sprawdziłam. Faktycznie tabletki figurena powodują spory spadek wagi. Schudłam ponad 10kg w niespełna 3 miesieczną kurację.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.