• ~autorka
    (2016-12-21 13:49)
    panie kochane, wszystko co jest przyjmowane w rozsadnych ilosciach i z glowa jest dobre i zdrowe dla nas.. a dla zdrowia i urody niezbedna jest zbilansowana dieta i postura :) ja bez iqgreen bym swojej nie osiagnela. Teraz mogę eksperymentowac skoro mam już bazę. Pozdrawiam!
  • ~Becia
    (2016-12-21 09:58)
    Dużo przecież można zrobić z krajowymi ziołami i produktami .Można przy okazji być zdrowszym i stracić trochę wagi. Sama wiem po sobie bo schudłam już 19 kg od końca zeszłej wiosny i jem właściwie tylko polskie produkty w zwykłych cenach. Trzeba dbać o siebie ale nie dać sie zwariować i nie wydawać niepotrzebnie masy pieniędzy rujnując sobie zdrowie. Poczytajcie sobie książkę: odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii. Masa cennych informacji powszechnie nie znanych. Kiedyś stosowałam diety cud i męczyło mnie jojo. Teraz jest super i nie robię sobie krzywdy tymi wynalazkami i mam świetne samopoczucie. Wyniki na cukier, cholesterol i morfologie mam idealne :)
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.