• ~bol
  (2014-01-25 22:25)
  kala
 • ~kalwina
  (2014-02-07 07:39)
  Raczej czego należy unikać... No przede wszystkim kiepskich produktów, takich jak słodycze. Tymczasem wprowadzać radzę takie środki jak przede wszystkim skuteczna pasta. Dobrym przykładem jest ajona bez fluoru, przy której od kilku lat nie mam żadnych problemów z moimi zębami.
 • ~4ted
  (2014-02-08 12:42)
  Przetwory mleczne - jest wręcz odwrotnie niż napisano.
  Niestety powtarzane na okrągło brednie. Im więcej produktów mlecznych tych większe odwapnienie i słabe kości(wynikające z nadmiernego zakwaszenie które powoduje zużycie wapnia z kości). Proponuję zapoznać się z badaniami, jaka nacja pije najwięcej mleka i w jakiej występuje najwięcej przypadków osteoporozy(ta sama)...
 • ~Klara
  (2014-11-01 22:17)
  Myślę że aby mieć piękne zęby i zdrowy uśmiech przede wszystkim trzeba o nie dbać, dieta też jest ważna bo przecież niektóre produkty przebarwiają nam zęby albo narażają na powstawanie próchnicy ale nie możemy zapomnieć że w wypadku gdy coś ząbkami się dzieje mieć pod ręką dobrych specjalistów. Ja znalazłam ich w tej klinice ->https://identical.pl/ . Mają tam super podejście do pacjenta no i oczywiście są profesjonalni. W Sopocie chodzę teraz tam do ortodonty aby mieć piękny prosty uśmiech
 • ~Olga
  (2016-06-24 17:27)
  Proponuję raczej sprawdzone produkty do wybielania, bo zęby są (zazwyczaj) jedne. Używam iWhite i polecam, jeśli ktoś chce sprawdzoną metodę do użycia w domu i widoczne efekty :)
 • ~baska
  (2018-01-12 12:52)
  Niestety sama dieta czy domowe wybielanie nie zawsze pomaga. Sama jestem posiadaczką bardzo żółtego odcienia zębów i dopiero dentysta w cmp dent mi pomógł mimo moich domowych starań i dbałości o zęby wyniesionej z domu.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.