• ~Wyszymir
    (2013-04-06 16:03)
    A ja gwarantuję, że jedząc zupę mojej mamy i to tylko jedną dziennie i nic poza tym oprócz tej jednej zupy, to po tygodniu przytyje się 9 kg a nie schudnie. 80% każdej jej zupy to smalec i śmietana.
  • ~mm
    (2013-04-06 22:42)
    Nie ma takiej diety, na ktorej daloby sie schudnac 9 kg w jeden tydzien. Jest to niewykonalne, nawet gdybysmy NIC nie jedeli.
    Tyle to da sie schydnac wdrapujac sie na Mont Everst lub idac na biegun (zimno, caly czas ruch), ale siedzac i glodujac nie schudniemy az tyle w jeden tydzien.
  • ~myryea
    (2013-04-07 11:07)
    W takim razie Twoja Mama nie umie gotowac zup.
  • ~Mar
    (2013-04-07 12:20)
    najlepsza zupa z rycyny...
  • ~satyr
    (2013-04-07 19:30)
    Nie "oszukiwać" kobiet i grubasów PO(srańce) piszący "pierdoły" (bajki).
    To jest "karalne"- dziennikarze.
    Na swojej "skórze" (organizmie) głodowałem przez 7 dni (dla zabawy)- wstecz 50 lat, ok.1965r. i "schudłem" 3 kg (byłem chudzielcem).
    Rodzice się "martwili" że nie jem (żrem)- a ja się "śmiałem" w "duchu" z ich "troski" (myśleli że jestem "chory" na umyśle i radzili się lekarzy).
    Robiłem to w celu "oczyszczenia" organizmu z "toksyn" (trucizm).
    Dzisiaj nie wiem, czy to bym "wytrzymał" (tyle "pokus").
    Młody zawsze jest uparty, jak "wół".
  • ~Genitaliusz
    (2013-04-07 20:11)
    Takie "artykuły" robią bardzo dużo szkody.
  • ~julka
    (2013-04-09 11:18)
    Polacy się odchudzają http://www.medigo.pl/twoje-zdrowie-domowa-apteczka/czy-polacy-walcza-z-cholesterolem może nieliczni, mamy złą kuchnię, brak owoców morza, mało słonca w roku itp.
  • ~KAMEL
    (2013-06-26 19:21)
    LUDZIE !!! NIE WIERZCIE W TAKIE BAJKI !!! NIE DA SIE SCHUDNĄĆ BEZ ĆWICZEŃ !!! BASEN, ROWER, BIEGANIE, CZY TEŻ INTENSYWNY SPACER PRZEZ GODZINE DZIENNIE WYSTARCZY !!! NIE ZAPOMNIJMY O LICZENIU KALORII, POMAGA W TYM WAGA KUCHENNA, KUPCIE JA SOBIE I LICZCIE KALORIE ABY NIE PRZEKROSZYC 1.000 - 1.500 KCAL DZIENNIE. CHYBA, ZE CWICZYLISCIE WIECEJ I SPALILISCIE WIECEJ TO WTEDY MOZNA ZJESC WIECEJ. PIJCIE DUZO WODY, CONAJMNIEJ 3L DZIENNIE, JEDZCIE 4-5 RAZY DZIENNIE, NIE JEDZCIE 2-3 GODZINY PRZED SNEM. W TYDZIEN ZRZUCICIE 3 DO 5 KG I TO ZDROWO. NAJLEPIEJ ABY KICZENIE KALORII STALO SIE WASZYM NAWYKIEM, BO W KONCU WAGE TRZEBA TEZ UTRZYMAC A NIE PO DIECIE ZACZAC SIE OBZERAC JAK SWINIE. NIE MA INNEGO SPOSOBU !!! ZADNE TABLETKI WAM NIE POMOGA JEZELI NIE PRZESTANIECIE MNIEJ ŻREĆ KALORII I NIE ZACZNIECIE ĆWICZYĆ !!! GODZINA DZIENNIE TO MAŁO A MOŻE WPLYNAC NA WASZE ZYCIE I BEDZIECIE SZCZESLIWI !!!
  • ~Dzikus
    (2019-07-28 20:48)
    Aby stracić 9 kilogramów musielibyśmy spalić 63 tyś kalorii, więc brednie piszecie, a ciemnogród łapie wszystko jak młody pelikan...trochę rozumu i logiki w czytaniu takich bredni
  • ~agata
    (2019-07-29 10:17)
    ja szukałam odpowiedniego rozwiązania dla mnie. zawsze miałam mega problemy z odchudzaniem a mój organizm niestety zawsze odkładał (słaba przemiana). Trafiłam na figurena bo czytałam o nich na tym portalu. Odmieniły mi życie muszę przyznać. Zmieniły moją przemianę, poprawiły w znacznym stopniu. Kilogramy zaczeły bardzo przez to spadać. Schudłam 12kg a wcześniej jak schudłam 2kg to był sukces.. na prawdę bardzo polecam figurena.
  • ~Mariola
    (2019-07-29 10:37)
    Kiedy ludzie zrozumieją to, że dieta to ogólny zdrowy styl żywienia, ciągłość w dokonywaniu dobrych wyborów, a nie jedzenie czegoś przez miesiąc żeby dostać efektu jojo? Ludzie są naprawdę bardzo nieświadomi, a szkoda. Bo można jeść i chudnąć. Zdrowo się odżywiam od dwóch lat, skończyłam szkołę policealną na kierunku dietetyka, bo tak mnie to wszystko zainteresowało i schudłam, a teraz bez problemu utrzymuję stałą wagę. Można, ale trzeba się odchudzać z głową!!!
  • ~Sex z vifoenm
    (2019-07-30 09:26)
    dieta Vifon
  • ~kradziejstwo jest grzechem
    (2019-08-02 16:18)
    Panie Czabański to nie będą kradli jak wasz lepkoręki marszałek !
  • ~Arda
    (2019-08-04 10:58)
    No chyba ze zjecie zielona kiełbasę, gwarantuje chudniecie 🤣🤣🤣🤣
  • ~Izka
    (2019-08-05 21:48)
    Ja też uważam, że głodzenie się nie jest dobrą sprawą - dobrze odżywiać trzeba się zawsze, a nie tylko przez chwilę, dla zgubienia wagi. Dlatego korzystam z zaleceń dietetyczki online z Foodwise. Gotuję sama. Mogę dalej wybierać swoje ulubione smaki, ale przy tym dbam o zdrowie. :) :)
  • ~md
    (2019-08-07 08:39)
    9 kg w tydzień to bzdety. Zależy jakie to zupy. Jedząc przez tydzień np. żurek po rzeszowsku raczej by się przytyło. Sporo jeździłem w delegacje do Rzeszowa i z początku zamawiałem na obiad taki żurek i drugie danie... które zjadałem z trudem mimo, że wtedy lubiłem sporo zjeść. Potem już tylko żurek i starczyło. A przecież są jeszcze inne równie konkretne zupy.

Może zainteresować Cię też: