• ~Julia
    (2019-07-30 17:36)
    Biorę S limunox stosuję się do kilku podstawowych zasad czyli jem mniej a częściej,wyrzuciłam z diety kolorowe napije i szybkie przekąski,chodzę na basen.No i super waga spada a o to mi w końcu chodziło.
  • ~Irmina
    (2019-07-18 16:54)
    U mnie podstawą odchudzania była dieta ale dużo również dało mi branie Slimunox.Dzięki tym tabletką dieta była znacznie łatwiejsza nie miałam napadów głodu o ochota na słodycze była zerowa.
  • ~rs
    (2019-07-05 21:58)
    Nie stosuję żadnych odżywek ani preparatów. Jem jaja i mięso + podnoszę ciężary (4 godziny tygodniowo), w 6 miesięcy straciłem 6 kg tłuszczu a zyskałem 3kg mięśni. Jem trochę warzyw, ale mało owoców, prawie wcale cukru. Polecam
  • ~Karolina
    (2019-07-04 17:26)
    Mnie w odchudzaniu pomogły posiłki lightdiet, wszystko co powinnam mieć w diecie to mam od warzyw, owoców, mięsa, białka itd. Inne diety to mało róznorodne są ilez mozna na przykład jeść tylko ziemniaki..
  • ~asaui
    (2019-07-04 09:26)
    szukałam skutecznego ale i zdrowego. Było to dla mnie bardzo ważne dlatego sprawdzałam składy i odrzucałam te które miały nie naturalne składniki. Wybrałam w końcu figurena. Podziałały. Pozwoliły mi schudnąć bezpiecznie i skutecznie :) 12kg wynik to było i jest coś z czego jestem bardzo dumna i zadowolona.
  • ~Dr J.E.Bakaa
    (2019-07-04 00:42)
    Ja na wszelki wypadek codziennie wale konia 5 razy zeby sie pozbyc spermy ktora chyba tez ma troche wody.
  • ~loly
    (2016-09-16 14:03)
    Jeżeli się odchudzasz warto dołączyć do swojej kuracji preparat figurena, który świetnie przyśpiesza metabolizm oraz spalanie tłuszczu.
  • ~iza
    (2016-09-16 14:00)
    jeżeli się odchudzasz warto zastosować w kuracji środek wspomagający odchudzanie figurena slim. Po tym jak go włączyłam do odchudzania, chudnę dwa razy szybciej.
  • ~fegb
    (2016-09-16 09:41)
    Najlepsza jest dieta ŻP!
  • ~anna
    (2016-09-13 11:46)
    Wiele szukałam i dużo razy się zraziłam. Odkąd stosuje slimcea problem nadwagi zanika w znacznym stopniu. Polecam Slimcea koleżankom które szukają jakiegoś środka a nie wiedzą na co się zdecydować. Ja jestem już trochę doświadczona w tej kwestii. Slimcea to na prawdę dobry wybór. Można schudnąć kilkanaście kilogramów przez pełny okres kuracji 3 miesięcznej.
  • ~Ela
    (2016-09-13 07:03)
    Spalacze trochę pomagaja ale z tego co wiem to najważniejsze jest aby dobrze rozłozyć wysiłek i kalorie tak aby najwięcej ćwiczyc wtedy kiedy palimy tłuszcz a nie cukier. W książce Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii jest to ładnie opisane. Wiem po sobie , ze jak się chce to można ładnie schudnąć
  • ~tak jest
    (2013-03-10 21:55)
    re ~dddd2013-03-07 10:44
    RACJA...bo POlak nie wielblad...
  • ~Neo
    (2013-03-08 09:49)
    Odchudzanie, a pokazano kulturystę który zjada kilka kilo różnych odzywek, preparatów spalających tłuszcz, przyspieszających przemianę materii, metabolizm. Ćwiczy dziesiątki godzin miesięcznie.
    Pewnie teraz wszyscy od palikota zamiast robić ustawy dla polski podniecają się oglądając męski brzuch, a grodzka i biedroń już pewnie szczytują...
    Woda poprawia przemianę zgoda .. syci.. a już reklamują drogie tabletki w tv na odprowadzenie wody bo..jakieś rozstępy.. Kpina ze zdrowego rozsądku.
    Ile kobiet da się nabrać i kupi tabletki odwadniające, pewnie miliony w skali świata.
  • ~sweetie
    (2013-03-07 16:43)
    a ile kcal mają mirabelki???
  • ~Stefan N.
    (2013-03-07 15:01)
    a gdzie szczaw...?
  • ~Mar
    (2013-03-07 13:16)
    najlepsze na odchudzanie jest zastosowanie metody dr.Grunsteina ze Szwejka...
  • ~dddd
    (2013-03-07 10:44)
    Znawcy. A gdzie się podziała ostra papryka, zielona herbata, pieprz kajeński? Dodatkowo przyśpieszają spalanie tkanki tłuszczowej.
    Wystarczy ruszyć tyłek i zadbać o siebie trenując. Wtedy można jeść bez obaw, ale polaczek woli wódę, piwko, "grylla" i telewizor.
  • ~EGZORCYSTA
    (2013-03-07 10:11)
    Dodał bym do tego jeszcze H2O lub kostki lodu - zawiera 100% wody :)

Może zainteresować Cię też: