• ~anna ale ta inna
    (2015-06-05 13:24)
    "Sezon na truskawki w Polsce jest dość krótki. Dobrze z niego skorzystaj, a zyska na tym twoje zdrowie i uroda."
    Toteż z niego korzystam. Tylko plecy bolą jak cholera, kolana otarte, do wieczora jeszcze muszę sporo zerwać tego cholerstwa ale czego się nie robi dla zdrowia i urody.
    Po robocie, gdy się umyję spojrzę w lustro czy już jestem ładna.
    Anna, ale ta inna choć z urody podobna
  • ~Basia
    (2017-06-06 07:15)
    Uwielbiam truskawki, jem w sezonie bardzo duzo i dobrze mi sluza, bo mam artroze. One rzerzaczywiscie oczyszczaja krew. Ale sa ludzie , ktorzy maja uczulenie, albo ich nie lubia. Dla mnie sezon truskawek mogliby byc dluzszy, ale przejda truskawki, przyjda czeresnie, a potem morele, gruszki, jablka, sliwki. Ja je wszystkie lubie i jem. Nie wyobrazam obie dnia bez owocow!
  • ~Karol
    (2015-06-05 18:03)
    Jakie zdrowe ?. Mnie po truskawkach kłuła wątroba, a moja żona Anna dostała sraczki. Wolimy poczekać na czereśnie.
  • ~agata
    (2016-06-01 10:06)
    slimcea to według mnie numer jeden jeśli chodzi o suplementy które spierają dietę i odchudzanie. Hamują łaknienie najlepiej z wszystkich które stosowałam. Waga leci już po tygodniu stosowania.
  • ~ummo
    (2015-06-05 16:53)
    2012-06-11 emeryt napisał komentarz do artykułu, tzn. że został odgrzebany stary artykuł; może by napisać coś nowego? nauka też idzie do przodu/weryfikuje stare przekonania
  • ~Ada
    (2016-06-02 07:26)
    Zróbcie lody domowe z truskawek.Trzeba je najpierw zagrozić,wrzucić do mikserskim,dodać śmietanki kremowej,cukru pudru i trochę soku cytrynowego.Zmiksowac i do zamrazarki...
  • ~ulka
    (2015-06-05 17:57)
    Jaja sobie robicie? Pięć pierwszych komentarzy na trzy lata przed publikacją artykułu?
    Rzetelność Dziennika jest powalająca.
    To się nadaje do prasy☺
  • ~SMAKOSZ TRUSKAWEK
    (2015-06-05 15:43)
    POD WARUNKIEM , ZE NIE SA POTRAKTOWANE PESCYDYTAMI. ,3DNI TEMU DOSTALEM UCZULENIA LEKARZ ORZEKL , ZE TO TE ZROWE TRUSKAWKI. DOSTALEM LEK ZYRTEC . KOLEJNA CHEMIE . NARAZIE JEST OK.
  • ~czepiajew
    (2015-06-05 21:23)
    okazuje się, że sezon nie jest taki krótki - 3 lata. cena też niezmienna, 5 na ulicy, 7-8 w superhajper !
  • ~becia
    (2015-06-07 19:08)
    Karol, to były odchudzające truskawki :) :)
    Faktem jest że są zdrowe, ale uczulają większość z nas, też należę do większości i nie jem, nawet do lodów czy koktajlu wolę dodatek syropu Paola, lepiej to znoszę.