Nie chcesz przytyć, lepiej się wysypiaj. Nowe zalecenia i nowa piramida żywienia

| Aktualizacja:

Sposób odżywiania się jest równie ważny, jak sen i wysiłek fizyczny, dlatego jako postawę nowej piramidy zdrowego żywienia dla dzieci proponujemy aktywność fizyczną oraz właściwe wysypianie się – powiedział prof. Mirosław Jarosz podczas IV Narodowego Kongresu Żywieniowego w Warszawie.

wróć do artykułu
 • ~noproszę
  (2019-01-30 12:42)
  Jak wierzyć w opinie gdy są tak silne i wpływowe lobby producentów? A niby jak organizmy mają strawić mleko (raczej mleko pochodne), laktozę, kazeinę, jak nie ma cielęcych enzymów?
 • ~Icekbaum
  (2019-01-30 21:46)
  Jeden tasiemiec i po sprawie
 • ~aga
  (2019-01-30 12:32)
  próbowałam najpierw diet i same w sobie nie były złe, niektóre dawały jakiś efekt. Jednak zrozumiałam po dłuższym czasie że problem leży w mojej słabej przemianie materii. Dopiero tabletki na odchudzanie figurena pomogły mi z tym problemem. Przyśpieszyły przemianę materii i dodatkowo pomogły w pohamowaniu głodu. Dzięki nim schudłam o wiele więcej.
 • ~satt
  (2019-02-01 09:26)
  odkąd stosuje figurena waga spada mi dużo bardziej niż na samej diecie. Polecam ten środek jeśli macie zaburzoną przemianę materii czy problem z głodem na diecie. Generalnie bardzo dobry produkt ten suplement figurena.
 • ~aga
  (2019-01-31 09:17)
  mój wybór padła na suplement figurena ze względu na liczne pozytywne opinie w internecie oraz polecenie przez koleżankę która kurację ma już za sobą. Widać to po niej, schudła 13kg. Ja teraz zaczynam, mam nadzieje że jeszcze zdążę pokazać ciałko na te wakacje.

Może zainteresować Cię też: