Nie opłaca się pomijać śniadania. Bo zyskasz... kłopoty zdrowotne

| Aktualizacja:

Badania wykazały, że osoby, które jedzą śniadanie, są mniej zagrożone chorobami układu krążenia i cukrzycą niż te, które pomijają ten posiłek.

wróć do artykułu
 • ~Aneta
  (2017-12-06 10:32)
  Kiedyś przeczytałam mądry artykuł, że sniadanie rewelacyjnie jest zacząć od nasion.. Ja polecam nasionka konopne łuskane - zawierają wszystkie potrzebne aminokwasy, witaminy, aby zdrowo zacząć dzień, jem tych nasion łyżkę stołową rano 30 min przed śniadaniem :) Oprócz dbanie o naszą urodę i zdrowie, nasionka także rewelacyjnie smakują :) Spróbujcie, zamiast wydawać na jakieś suplementy, gdzie jest cukier wymieszany z talkiem i wmawiają, że witaminy eh.. Ja nasionka kupuje na sklepie konopiafarmacja-pl , pozdrawiam :)
 • ~Halina
  (2017-12-06 13:34)
  Moim zdaniem, śniadanie jest najważniejszym posiłkiem. Z kolacji można zrezygnować, ale śniadanie i obiad to dwie podstawy. Oczywiście powinno sie rozłożyć to na 5 posiłków dziennie, ale te dwa o których napisałam to podstawa. Osobiście nawet jak się odchudzałam, to dbałam o to, by przewagę energetyczną miały właśnie te dwa posiłki, a pozostałe były zę tak napisze light. Choć akurat w samym odchudzaniu bardzo pomocne okazało się też zastosowanie Slimunox
 • ~Jagna
  (2017-12-07 14:01)
  O tym że regularnym jedzeniu i o tym że śniadanie to najważniejszy posiłek dni przekonałam się dopiero kiedy przeszłam na dietę i próbowałam schudnąć.A że sam dieta nie za bardzo przynosiła rezultaty to podkręciłam ją tabletkami Foreverslim.Efekty przyszły bardzo szybko.I co najważniejsze efekty odchudzania utrzymują się do dzisiaj.

Może zainteresować Cię też: