Dieta, która poprawia kondycję włosów, skóry i paznokci

| Aktualizacja:

Jeśli dzień zaczynasz od kawy i croissanta, na drugie śniadanie zjadasz drożdżówkę, a ulubione dania typu fast food łączysz z dużymi ilościami słodkich napojów gazowanych, problem dolegliwości trawiennych z pewnością nie jest ci obcy. Wiele do życzenia pozostawia zapewne także stan twojej skóry, włosów i paznokci – ich wygląd odzwierciedla bowiem zarówno tryb życia, jak i sposób odżywiania. Jeśli marzy ci się odmiana w postaci wzrostu poziomu atrakcyjności fizycznej, zacznij od modyfikacji swojego codziennego jadłospisu.

wróć do artykułu
 • ~ewela
  (2017-01-28 19:54)
  Jak dla mnie Biotyna od Noble Health naprawdę jest świetna. Naturalne składniki i szybkie efekty. Serdecznie polecam.
 • ~Małgo
  (2014-09-09 19:57)
  Czy komuś udało się tak skomponować dietę, że rzeczywiście poprawił się stan włosów i paznokci?
 • ~iga
  (2014-09-10 20:23)
  mi nie, dlatego moj skrzypolen to podstawa, ma wszystkie niezbedne skladniki, ktore wplywaja na kondycje wlosow skory i paznokci
 • ~Inga
  (2014-09-17 15:34)
  Mi niestety nie, zresztą kiepsko się odżywiam, cały dzień w biurze więc jem szybko, staram się sałatki, ale często kończy się na batoniku. Zaczęłam za to łykać niedawno skrzypolen z biotyną i czekam na efekty.
 • ~Makaronka
  (2014-09-26 11:40)
  Myślę, że nie ma takie idealnej diety, która super zadziała na włosy, paznokcie. Jestem zdania, ze racjonalna dieta, która zawiera odpowiednie witaminy, pierwiastki pomoże nam utrzymać włosy i pazurki w odpowiednim stanie, Czsami warto także wesprzeć się jakimiś suplementami jak VItapil,który ma w sobie dużo krzemu z bambusa czy zwyklymi dodatkami, które uzupełnią odpowiednie braki, jak np. wspomniany budulec włosa krzem, cynk itd.
 • ~livi
  (2016-06-10 17:08)
  Do diety należy dodać czynnik stresu, jeśli mamy go w nadmiarze to nawet najlepsza dieta nic nie da. Trzeba patrzeć na kilka czynników i te najsłabsze zmieniać. Nie zaszkodzi również zainwestować w odżywkę Biotebal, która dodatkowo je wzmocni i zapobiegnie wypadaniu.
 • ~lidka
  (2016-07-21 14:03)
  Mnie dieta niestety nie pomogła jak mi włosy po ciąży zaczęły wypadać. Ale zauważyłam, że wypadają znacznie mniej, odkąd używam szamponu i odżywki biotebal z biotyną. I też są znacznie mocniejsze teraz niż jeszcze parę miesięcy temu
 • ~mikka
  (2017-01-18 12:03)
  Ja wprawdzie szamponu i odżywki biotebal nie używam, za to od jakichś dwóch miesięcy biorę codziennie tabletki z biotyną, żeby zahamować wypadanie włosów i poprawić ich kondycję. Efekty są naprawdę rewelacyjne.
 • ~Kalina
  (2017-06-02 06:25)
  Owszem, dieta jest bardzo ważna , ale moim zdaniem najważniejsze są zabiegi na jakie sięzdecydujemy. Kondycja mojej skóry poprawiła się wyraźnie dzięki OME Kuźniczki. Jestem zadwolona
 • ~Lena
  (2017-02-28 17:56)
  Polecam wam szampon i odżywkę Biotebal do wypadających włosów. W połączeniu z odpowiednią dietą włosy odzyskują siłę i witalność. Nie ma wypadania, ani łamliwości i można wyglądać pięknie ze swoimi naturalnymi włosami.
 • ~gruszka
  (2017-03-21 14:40)
  Mi zmiana diety bardzo pomogła, po pierwsze pozbyłam się problemów gastrycznych a po drugie poprawiło się moje samopoczucie. Przez pierwsze dwa miesiące brałam również biotynę zawartą w tabletkach Biotebal, ze względu na bardzo osłabione włosy. Teraz jest już naprawdę dobrze i zarówno włosy jak i paznokcie wyglądają zdrowo.
 • ~t
  (2017-11-28 09:43)
  Wymieniona w idealnych odżywkach witamina K (teraz już w co najmniej dwu odmianach) nie jest zalecana dla dzieci, ścislej poniżej 12 lat. Znacznej części "dietetyczek" brakuje wyksztalcenia zwłaszcza chemicznego. Lekarzom też.
 • ~Zorza
  (2017-11-12 16:31)
  Mi bardzo pomogła dieta ułożona przez dietetyka, zawierająca pełnowartościowe produkty, w tym dobre tłuszcze. Do tego biotyna z biotebalu, żeby włosy lepiej wzmocnić i zatrzymać wypadanie. Obecnie skupiam się na ich pielęgnacji i odpowiednim dbaniu o proste rzeczy. Noszenie czapki, nie przesuszanie ich, używanie odżywek itp.

Może zainteresować Cię też: