W tydzień 10 kg mniej? Niebezpieczna dieta baletnicy

Jest popularna, zwłaszcza teraz, gdy jeszcze zrzucamy poświąteczne kilogramy i trwa karnawał. Oprócz tego, że ma wdzięczną nazwę, nic dobrego o niej nie można powiedzieć. Na czym polega dieta baletnicy?

wróć do artykułu
 • ~Pomaga
  (2015-12-21 08:59)
  Ja szczerze smieje sie z tych wszustkich osob piszacych komentarze. Ludzie nie byliscie na tej diecie, wiec sie nie wypowiadajcie! Ta dieta pomaga, cwiczylam przy niej 2 razy dziennie i do tego uczylam sie do matury, a jakos nic mi sie nie stalo. A efektow jojo nie ma chyba, ze po diecie nzrecie sie 10kg miesa
 • ~Jarecki_09
  (2014-02-16 11:32)
  Nie ma czegoś takiego, jak skuteczne schudnięcie. Najlepiej właśnie pójść do doświadczonego dietetyka i skorzystać, jak kolega niżej z fachowych porad lub zamówić sobie catrering dietetyczny, jeśli nie mamy polotu do wymyślania zróżnicowanych potraw.
 • ~markom
  (2014-01-29 09:52)
  Bzdura. Chcecie schudnąć to na pewno nie na szybko. Przecież ta cała nadwaga wam szybko wróci. Kuracja powinna obejmować przede wszystkim zmianę stylu życia. U mnie poza wprowadzeniem foreverslim, pojawiła się również rozsądna dieta, dużo ruchu. Diametralne zmiany dały naprawdę dużo. Gdybym straciła 10 kg w tydzień, to bym miała mega efekt jojo.
 • ~maga
  (2014-01-27 11:21)
  Ja rozumiem, że można chcieć schudnąć, ale dlaczego tak się narażać? Jestem na diecie, ale w życiu nie zdecydowałabym się na takie radykalne kroki. Zmieniłam dietę, zaczęłam się ruszać, a dodatkowo wspomagam się kapsułkami figura extraslim. Wiadomo, że przez noc nie schudnę, ale dobrze się czuję, mam dużo energii, nie robię spustoszenia w organizmie i pewnie efekt jo-jo mi nie grozi.
 • ~Adrian_25
  (2014-01-21 15:18)
  Nie polecam, dieta baletnicy wykańcza organizm. Stosuje mobilna diete 1200 kcal, jem dobre rzeczy, zdrowe i zróżnicowane. Diety przeznaczone na krótki czas nei są skuteczne, powrót do "normalnego" żywienia może mieć dla ciała i psychiki naprawdę fatalne skutki.

Może zainteresować Cię też: