• ~SeventySeven
    (2019-01-29 17:00)
    W Kanadzie marihuana (konopia z THC wyzej nisz 1%) jest legalna do celów medycznych,i Rekreacyjnych, i jakos ludzie nie oszaleli na ulicach !!!, wszystko jest dokładnie tak jak było. Polska przegrywa z resztą świata, a kiedy w końcu będzie legalna, będą to polscy rolnicy pracujący dla amerykańskich właścicieli, buraki !!!
  • ~Z
    (2019-01-29 09:24)
    A kiedy POLSKA dolaczy,chocby tylko dla POLAKOW,zeby bylo taniej niz z importu.
  • ~Z
    (2019-01-29 09:36)
    Czytaj ze zrozumieniem,chodzi o LECZNICZA MARIHUANE leczenie np w padaczce ,nowotworach
  • ~Jarek77
    (2019-01-29 13:35)
    nextrade Bardzo sie mylisz, wystarczy troche sie doinformować, a później dopiero komentować.
  • ~Kos
    (2019-01-29 17:12)
    Mosad zadecydował, że w Polsce nie można będzie uprawiać maryśki leczniczej tylko będzie jedno źródło zakupu od BOL Pharma. Będzie wysokiej jakości i zarazem koszerna.
  • ~nextrade
    (2019-01-29 09:28)
    Pretekst dla uzależnionych, aby się legalnie narkotyzować. Przyniesie gigantyczne zysk producentom, także gigantyczne straty dla zdrowia społecznego. Chciałbym mieć nadzieję, że nic podobnego się nie wydarzy w Polsce.
  • ~Shizo
    (2019-01-30 16:27)
    Czyli na leczenie nad morze martwe.
  • ~żart
    (2019-01-29 15:59)
    W/g mnie "marycha" to przekłamane gó-no, wolę "melę". U mnie sprawdza się zioło "melisa". Wszelkie nowości to "pic na wodę, fotomontaż". Swego nie znacie a cudze chwalicie (znachorzy). To samo jest z olejem konopnym z ekstraktem CBD. Próbowałem nie takie wynalazki, nie widzę różnicy w zdrowiu ani zachowaniu.
  • ~wielki kucyk
    (2019-02-03 21:49)
    Płace podatki i uważam ze hodowla powinna być legal
  • ~szprotka
    (2019-01-30 07:13)
    Nie ma czegoś takiego, jak "medyczna marihuana". Jest to slogan grup zmierzających do legalizacji marihuany. Można mówić o zastosowaniu marihualny w celach medycznych, podobnie, jak o leczniczym zastosowaniu palenia tytoniu.