• ~hahahahahahaha
    (2018-05-15 23:02)
    brawo naukowcy którzy od lat wmawiają wyższość kapitalizmu nad socjalizmem. nie muszą wmawiać ludzie widzą i wierzą ! walczą o kapitalizm bo jest taki ludzki z wysokimi standardami...
  • ~guest
    (2018-05-15 22:45)
    a co z kontrolą leków?
  • ~kkkk
    (2018-05-15 21:40)
    zabierac pozwolenie na dzialalnosc takim aptekarzom amatorom , ktorzy z apteki robia prywatne firmy handlujace truciznami , kosmetykami , sokami , niewiadomego pochodzenia
  • ~hern
    (2018-05-15 21:54)
    Normy WHO dla dziennego spożycia witaminy D są bardzo restrykcyjne. Norma zalecana przez Amerykańskie Towarzystwo Endokrynologiczne jest dokładnie dwukrotnie wyższa niż ta wyznaczona przez WHO. Witaminę D trudno jest przedawkować.
  • ~Randap
    (2018-05-16 07:47)
    Brawo. Państwo tylko z teorii! Medykamentów się nie kontroluje, pieczywa i innych pożzal się Boże wypieków też! Chłopy leją na pola trucizny że dym! Kontroluje w tym kraju ktoś comolwiek jeszcze?
  • ~to proste jak drut
    (2018-05-16 07:53)
    A gdzie tzw. ministerstwo zdrowia? Czy nie mozna wprowadzic nakazu rejestracji suplementu? Czy nie mozna zakazac reklamy tego szajsu? Można, tylko trzeba minimum woli i wypier***dolenia lobbystów ministerialnych.
  • ~Mini Strand
    (2018-05-16 08:43)
    "Rozważa karanie producentów, którzy w reklamach wprowadzają w błąd." TO ONI TEGO JESZCZE NIE ROBIĄ? Cała afera polega nie na tym ze Państwo chce dbać o nasze zdrowie ale "Big Farma" nie może na suplementach położyć swojej żałosnej łapy. Podobnie jak na ziołach czy na lekach homeopatycznych. To prawda , naciąłem się parę razy na fałszywe suplementy dlatego zawsze trzeba sprawdzać czy mają certyfikaty i kto je wydawał.Strasznie jest to wkurzające ale co robić ,takie czasy- nikomu nie można ufać. Z Suplementami jest podobnie jak z produktami spożywczymi. SPRAWDŹ ZANIM KUPISZ!!
  • ~kpk
    (2018-05-16 08:52)
    AFLOFARM w tym przoduje.
  • ~Gierek
    (2018-05-16 11:28)
    Kolejne potwierdzenie, że to nędzna kolonia i nic więcej. W kazdej dziedzinie
  • ~Felczerzy
    (2018-05-16 11:25)
    Obecne staroświeckie normy witaminy D3 gwarantują za niski poziom i w przyszłości osteoporozę. Kiedyś normą było 600 - 800 jednostek dla dorosłych dziennie teraz na świecie nowa norma to 2000 - 4000 jednostek dziennie a i tak u niektórych to za mało.