• ~jula
  (2015-05-29 18:47)
  Że też na Żoliborzu nie udało się i zapłodnienie wyszło w dublecie .
 • ~KrzyśŚ
  (2016-04-05 02:22)
  Czy mężczyźni powinni nosić bieliznę pod spodniami? To pytanie większości mężczyzn nie absorbuje, a powinno, gdyż jądra nie lubią przegrzania. Jądra człowieka prawidłowo funkcjonują w temperaturze o ok. 4 st. C niższej od temperatury ciała. Należy pamiętać, o tym by spodnie i bielizna nie powodowały przylegania moszny do ciała. W szczególności należy wiedzieć, że każda bielizna noszona pod spodniami zwiększa temperaturę miejsca gdzie się znajduje. Obcisłe spodnie, slipy, bokserki będą ciasno przylegać do ciała i powodować ucisk jąder, a następstwem tego stanu rzeczy będzie przegrzanie tych okolic. Gdy pod uwagę weźmiemy luźniejsze i dłuższe bokserki, odkryjemy, że ich wadą jest to, że także zwiększają temperaturę jąder, ale także mogą się zwijać i podchodzić do góry, co skutkować może otarciami, odparzeniami, wysypką czy grzybicą, a ich noszenie z pewnością nie będzie należało do miłych. Dlatego należy uznać noszenie krótkiej bielizny w okolicach intymnych przez mężczyzn za niekomfortowe, nieestetyczne i niezdrowe. Następną opcją po eliminacji wszelkiej krótkiej bielizny pozostają kalesony, od nóg do pasa temperatura jest podobna, mogą być luźne, nie zwijają się, jedyną ich wadą jest, że można je nosić tylko bardzo mroźną zimą, a noszenie ich kiedy temperatura jest dodatnia czy lekko ujemna mijało by się z celem, i powodowało przegrzanie jąder. Ze względu na to, ze czynniki zewnętrzne decydują o temperaturze na dworze, każdy mężczyzna powinien posiadać kilka par spodni, odpowiednich na zastałą pogodę, czy to z grubszego lub cieńszego materiału. Mężczyzna posiadający spodnie odpowiedniej grubości w swej szafie nie będzie zmuszony do noszenia kalesonów, gdyż grube spodnie wystarczająco będą chronić go przed zimnem, nawet w mroźne dni. Podsumowując dotychczasowe opcje w wyborze bielizny dla mężczyzn, należało by w takich okolicznościach wybrać nie noszenie bielizny pod spodniami, i tak należałoby postępować zawsze, tak jak jeszcze dość niedawno czynił niemal każdy mężczyzna, kiedy to nie nosili on żadnej bielizny pod spodniami, a jego męskość nie była narażona na zaburzenia hormonalne, bezpłodność spowodowaną przegrzaniem jąder, nieestetyczne odparzenia, otarcia czy grzybicę. Należy pamiętać, że najistotniejszym dla każdego mężczyzny powinno być jego zdrowie i męskość. a nie noszenie bielizny pod spodniami należy jak najbardziej uznać za męskie.
 • ~MDK
  (2015-05-29 10:00)
  BRAK PARACETAMOLU O CZYM INFORMUJĄ BADANIA Z OSTATNICH TYGODNI
 • ~korben
  (2015-05-29 08:17)
  Na Nasienie wplywa tylko i wylacznie modyfikowana zywnosc ktorej celem jest wlasnie zmniejszenie populacji.Nawet suplementy diet powoduja oslabienie nasienia.Jest to celowe dzialanie.
 • ~marmara 506
  (2015-05-29 17:19)
  dlaczego rząd polski nie stara / czy nie starał się / o wyrugowaniu chemii w żywności ? Przez wielkie suipermarkety, które muszą zawierać chemię, bo by sie psuły produkty leżące w tych ogromiastych półkacht , a które nie zawierqja szkodliwyej chemii czyli konserwantów ? DFopóki nie będzie wolnego rolnictwa i obłożenia marketów podatkami, ceny prawdziwie zdrowe rolnicze byłybyu zdrowe, a tak za duża jest konkurencja. Ludzie, Polacy, myślcie trochę !! Tego nie wydrukujecie, no ale musiałam to napisać, wiele sie piosze o zdrowiu i zdrowej żywności, ale tak n aprawdę, to zxamyka sie na ten fakt umysły i działa nadal źle.
 • ~wścibska jolka
  (2015-05-29 20:01)
  Czy na zdjęciu to plemnik Prezesa ?
 • ~Karol
  (2015-12-10 21:53)
  Co do jedzenia w dzisiejszych czasach to szkoda się wypowiadać, co każdy wie jak to z nią jest. Kiedy ja z żoną starałem się o dziecko to bardzo mi pomógł suplement diety ferti man, który posiada wysoka zawartość biotyny, L-karnityny i selenu, które są wręcz niezbędne. Ale niestety w dzisiejszej żywności mało jest cennych witamin i minerałów a więcej konserwantów ;/
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.