• ~Gucio
    (2012-05-17 09:36)
    Jeśli pokrzywa okaże się zbyt cennym lekiem, a do tego poprawiającym samopoczucie, to pewno ją zdelegalizują, jak marihuanę, bo jest zbyt tania i może rosnąć wszędzie. Polecam Wikipedia -> marihuana.
  • ~ealing bdy
    (2015-05-07 10:11)
    POdajcie do diety dr. Niesioła, mirabelki, szczaw - POkrzywa.
  • ~olmaria7
    (2012-07-16 20:57)
    czy ktoś celowo tworzy bezrobotnych i osłabia Polskę?
  • ~y
    (2012-05-17 22:16)
    Tylko czekać, aż koncerny farmaceutyczne opatentują, a rządy w zamian za kasę zabronią uorawy pokrzywy.
    I koniec.
  • ~gość
    (2015-05-07 17:22)
    Teraz już wiadomo od czego zdurniał Wiesi13 !
  • ~ksionc z Sokolki
    (2015-05-07 15:00)
    Potarlem cipcie mojej ukochanej swieza pokrzywka i szalu dostala jak nymfomanka..
    To byla kobieca wscieklizna waginy, mowie wam . Juz nigdy wiecej tego zielska na mojej ukochanej nie bede ekspeyrmentowal, bo tak mnie seksualnie wykonczyla, ze juz myslalem, ze wybila moja ostatnia godzina !
    I tylko Panu Bogu zawdzieczam, ze jeszcze zyje !
  • ~Ch..j z taką Polską
    (2012-05-17 00:00)
    Jak stracisz robotę i dzieciaki będą pytać: A gdzie papu? To się nie martw- zawsze możecie ********** hektar pokrzyw.
  • ~robolek
    (2012-05-18 09:01)
    nikt nie pije pokrzywy ,,, ja pije codziennie duza garsc swierzo zerwanej w lesie zaparzam wrzatkiem pije po godzinie sny jak po ,,, PO ogolnie werwa i chec zycia ,, polecam smakosz pokrzywy
  • ~biedronka
    (2015-05-07 07:35)
    Zjadłem POkrzywę- mam chotę na Palkota
  • ~Robnad
    (2015-05-07 07:45)
    Kase ukradl PIS i kosciol
    ---
    Jaki prezes i zalozyciel partii tacy jej czlonkowie.
    Poslanka PiS Dorota Arciszewska-Mielewczyk tlumaczy sie, ze nie splaca przejetego po mezu
    kredytu w SKOK, bo kasa i udzialy schowane sa na Cyprze.

    PIS stal sie wylegarnia i przechowalnia pospolitych oszustow.
    najlepsze biznesy kreci sie za plecami

    dlatego nie spieszy im sie do przejecia wladzy.
    Niebawem okaze sie, ze i SKOKi sa na Cyprze i w LUKSEMBURGU .
    I Hofmana nie bedzie mozna scigac, i Kaminskiego i Kaczynskiego...
    bo wszyscy juz na Cyprze/Luksemburgu beda miec majatki i obywatelstwo.

    IV RP cypryjsko-luksemburska nam sie szykuje!