Grażyna Wolszczak pozwała Skarb Państwa za smog i wygrała!

| Aktualizacja:

Grażyna Wolszczak pozwała Skarb Państwa za smog, który narusza jej dobra osobiste. Aktorka wygrała proces. Odszkodowanie przekaże na rzecz stowarzyszenia walczącego z chorobami onkologicznymi.

wróć do artykułu
  • ~pppp
    (2019-01-29 22:09)
    Rozumiem że sędzią był Tuleja.
  • ~Ed
    (2019-01-29 12:56)
    Grażyna Wolszczak! To PO=lacki zlepek komórek mózgowych ! Ja wiem jak się ma ten zlepek to się bardzo trudno myśli A dostatnio chciałoby się żyć, a zatem najlepszym wyjściem jest dać się POpychać PO=lacku z PełO !!!
  • ~ABC123
    (2019-01-29 09:04)
    Niesłusznie. Pozew powinien być skierowany przeciwko Miastu Warszawa.
  • ~Oddychający powietrzem w Polsce
    (2019-01-28 15:02)
    Silnik samochodu Pani Wolszczak, palenie papierosów przez Panią Wolszczak? Nie o tym mowa w materiale. Drodzy komentujący, czy potraficie odnieść się bez emocji do meritum sprawy i faktów? Pani Wolszczak wezwała do dyskusji. Możecie się skupić proszę na wspólnym wypracowaniu rozwiązania problemu, a nie na nieuprawnionych wycieczkach osobistych w stosunku do Osoby, która zwróciła kolejny raz na problem uwagę i w świetle prawa uzyskała potwierdzenie, iż obawy są słuszne.
  • ~Pytacz
    (2019-01-28 14:17)
    Głupota polskich sędziów jest porażająca, a ta pseudo gwiazda jeździ dieslem.
  • ~felicja
    (2019-01-28 08:27)
    Pani Wolszczak ukradła nam Polakom 5 tyś. złotych , tylko PO to aby ona stara kobieta przed 70 miało swoje "5 minut" w mediach !!!! - ŻAŁOSNA ŁAJZA !!!
  • ~md
    (2019-01-28 06:01)
    Złośliwa głupota tego sądu powala. Ale tu chodzi o finansowe dokopanie obecnej władzy, bo niech milion obywateli złoży takie pozwy i wygra choćby po 5 tysięcy, to skarb państwa będzie musiał wypłacić im 5 miliardów.
  • ~Romuald Trzeszczyszczykiewicz
    (2019-01-27 23:22)
    Całe szczęście, że to mnie nie pozwała, a przecież to warszawski smog ją zatruwa.
  • ~Przedruk
    (2019-01-27 23:20)
    Przecież jesteśmy już w Unii i obowiązuje nas prawo Unii więc chyba wygrała ze skarbem Unii. Wiatry w Polsce to w 90% wiatry zachodnie. Dymią na nas więc głównie zasmrodzone wiatry z Niemiec, które są w Europie niedościgłym liderem kopcenia węglem. Niech unitce zapłaci więc Bruksela i Berlin. ...... Kiedy w Polsce rządziła lewica, z kominów dymiły fiołki, a kiedy rządziła PO, to z kominów roztaczała woń lawenda, a powietrze było czyste jak na biegunach. Teraz to się narobiło, trzeba działać, pisowi dowalać. ..... Mrozy się zbliżają. Samochodzik z silnikiem diesla niuni nie odpali, to się smog zmniejszy. ...
  • ~Fe
    (2019-01-27 00:51)
    Wolszczak jak kazdy funkcjonatiusz TVN musiala w zamian za prace przeciwko czemus protestowac. Wszystkie dzialki byly juz rozdzielone,zostal tylko smog. Nastepna instanca wysmieje Wolszczak i ten wyrok. Niech pozwie jeszcze Niemcy. Wiatry przywiewaja do nas wiekszosc ich smogu. Wystarczy popatrzec Na ruchy pradow powietrza
  • ~benek
    (2019-01-26 23:24)
    A gdzie był ten smog ?
  • ~mast
    (2019-01-26 19:48)
    Mam nadzieję, że to dopiero I instancja. A ten absurdalny "wyrok" zostanie zmiażdżony w apelacji. Pani sędzia tym kuriozalnym wyrokiem zgłosiła akces do grona "celebrytów w togach".
  • ~polskipodatnik
    (2019-01-26 18:09)
    a na odszkodowanie złozymy sie my podatnicy
  • ~Menager
    (2019-01-26 17:37)
    Jak Pani aktorka ma tak dobrą passę to niech jeszcze wygra przed sądem zabrane z OFE nasze pieniądze. Chciałbm je dostać do reki.
  • ~czy to jeszcze SĄD czy już SZOPA NADZWYCZAJNYCH BARANÓW
    (2019-01-26 17:36)
    perfidna i zakłamana kobieta jeździ autem na olej napędowy zatruwając powietrze typowa HIPOKRYTKA łasa na kasę
  • ~Batko
    (2019-01-26 16:15)
    Propagandzisto dlaczego szczerzysz uzębienie ?? To Ty,Ja ,czyli POLSKI podatnik Jej zapłaci. A Władza to olewa.
  • ~ja ja
    (2019-01-26 16:15)
    Pani Wolszczak jest jak p.Dulska. Niech więc jej Karasimowicz z kijkami maszeruje dookoła wypoczynku w ich obszernym salonie, przy zamkniętych oknach.Wszak papierosowy smog służy zdrowiu jego Grażyny.
  • ~antyMOnia
    (2019-01-26 16:08)
    Żenujące POgaduchy. Ani słówka o kopceniu papierochów przez Wolszczak, ani pytanka o jej kopcący samochód zagrażający też bezpieczeństwu na drogach, ani słówka na temat nikłych działań 8-letnich rządów PO-PSL i 10-cio letnich HGW.
  • ~ajax
    (2019-01-26 16:05)
    Przepraszam bardzo, a samochodem z jakim silnikiem jeździ pani celebrytka, nie dieslem przypadkiem?A pani celebrytka nadal pali papierosy czy może już rzuciła ten paskudny nałóg?Może by tak zacząć od siebie?
  • ~[ ╲╱]웃[├─┤]
    (2019-01-26 15:53)
    Ta pani sama jest źródłem smogu - porusza się samochodem z silnikiem diesla i pali papierosy... co do pozwu - poczekam aż rządy obejmie PO wtedy ja będę pozywał skarb państwa...