Gwałtownie wzrasta liczba zakażonych bakterią New Delhi

| Aktualizacja:

Aby zapobiec rozprzestrzenianiu się lekoopornej bakterii New Delhi szpitale muszą informować się o zakażonych pacjentach - apelował do dyrektorów warmińsko-mazurskich szpitali szef NFZ w Olsztynie Andrzej Zakrzewski podczas konferencji o zakażeniach szpitalnych.

wróć do artykułu
 • ~les
  (2018-09-15 19:41)
  ktos kto mial stycznosc ,pracowal I mial kontakt z nimi jak ja ponad 10 lat wie ze kobiety I ich mezszczyzni przychodza do pracy czasami strasznie smierdza,moze nie wszyscy ,nie zabijaja kakroczy bo to dla nich swiete,wprowadzaja swoje religie I doslownie wyzeraja wszystkich ze stanowisk pracy,hindusi bo mowa o nich takze pakistanie ,bangladesz to ludzie ktorzy zamykaja sie w swoich getach,a jezeli musli to trzeba uwazac oni nie urzywaja papieru toaletowego tylko wode ,przyjezdzaja I nikt naprawde nie sprawdza ich stanu zdrowia ,dlaczego tak pisze majac doswiadczenie z nimi 10 lat plus superintendent w budynku 5 lat gdzie codziennie cos trzeba bylo naprawiac wiem jak to jest z nimi,prosze wejsc na you tube -Delhi -ganges rzeka swieta to zobaczycie ze te matoly zarazone celebruja swoje wyznania w rzece ktora jest bardzo brudna ,zmarlych wyzucaja do rzeki I w niej biora kampiel a trupy plyyyyna sobie spokojnie obok ich I to maja byc zdrowi ludzie ale sza poprawnosc polityczna nie pozwala otym mowic a potem niespodzianka ze macie I I inni wirusy z indi afryki azji albo pelno insektow im mozna to zawdzieczac ,niech Polski rzad ich wpusci to zobaczycie co bedzie I wspomnicie moje slowa a czy Dziennik to wydrukuje co napisale
 • ~higienistka
  (2018-09-15 19:12)
  Zapraszamy panią doktor N. Delhi na prelekcję na ul. Nowogrodzką w Warszewie
 • ~Sfggh
  (2018-09-15 06:19)
  Jarośław napisz list do lekarzy i rezydentów aby dla Ojczyzny pisowskiej podjęli się leczenia ludzi za darmo i po 14 godz.na dobę .a jak nie to będxie kara . Nasz minister zdrowia dužo zrobił dla ludzi chorych .coraz więcej ich umiera . BOGATSI SOBIE PORADZĄ a biedota nie . Ale to są zwolennicy PiSu .którzy głosowali na nich .I tak zostawić swoich zwolenników na pastwę losu ? Wstyd!
 • ~old Deli
  (2018-09-14 06:57)
  Ta bakteria jest korzystna dla rzadu , gdyż w praktyce realizuje skrócenie wieku emerytalnego.

Może zainteresować Cię też: