Zwykle nie pomogą, czasem zaszkodzą. Ministerstwo ostrzega przed suplementami

Suplementy diety nie dają efektu leczniczego i bywają nadużywane, bo brakuje świadomości między innymi o tym, że mogą wchodzić w interakcję z lekarstwami, zmieniając ich działanie – alarmują eksperci i Ministerstwo Zdrowia. Trwają prace nad koncepcją zmian dotyczące tego rynku.

wróć do artykułu
  • ~Mini Strand
    (2018-05-16 08:59)
    To nie do końca jest prawdą. Każdy fałszywy produkt będzie szkodliwy. Jeśli będziemy suplementować dietę produktami sprawdzonymi, bez szkodliwych dodatków i wypełniaczy wszystko będzie w porządku. Oczywiście najlepiej jest unikać suplementów w ogóle ale wtedy musimy zająć się szkodliwą żywnością na naszym rynku. TO jest główny powód sięgania po suplementy. Nasze współczesne jedzenie to puste wypełniacze. Więc jeśli jakiekolwiek Ministerstwo chce zacząć dbać o Obywatela niech zacznie od kontroli żywności a problemy Big Farmy zostawi Big Farmie.No, chyba że juz wszystko zostało opłacone?- wtedy nie mamy o czym rozmawiać.
  • ~Ona
    (2018-05-16 16:56)
    Ale kto heszcze to zazywa i po co? Zeby schudnac np? Ja schudlam 7 Kilo w ciagu paru miesiecy , bo wiecej tancze a mniej jem. Waze 55 kilo i czuje sie swietnie , a mam juz 65 lat. Suplementy to smieci!

Może zainteresować Cię też: