Co zrobić by się chciało? Jak pobudzić libido i zwiększyć ochotę na seks

| Aktualizacja:

Brak ochoty na seks to problem, który niejednokrotnie spędza sen z powiek zarówno kobietom jak i mężczyznom. Według badań, aktywność seksualna Polaków regularnie spada. Przemęczenie, stres, niezdrowy styl życia to tylko niektóre przyczyny braku ochoty na igraszki w łóżku. Od czego zależy libido i jak je rozbudzić, o tym rozmawiamy z mgr Aleksandrą Jodko-Modlińską, psycholog kliniczną i seksuolog z Kliniki Invicta w Warszawie.

wróć do artykułu
  • ~Studentka z Lublina (poborzna)
    (2018-02-13 08:14)
    Seks to zło i wymysł szatana!
  • ~żoną zawsze dawała niechętnie
    (2018-02-13 10:01)
    Seks i miłość to napęd życia.
  • ~kwr
    (2018-02-13 13:18)
    Konkurencja, konkurencja i jeszcze raz konkurencja. Sprawdza się w każdej dziedzinie życia. Możesz sobie wyrzucać że za słabo się starasz żeby rozruszać ten głaz. Jednak dużo lepszy efekt i natychmiastowy to zostawić głaz i zabrać się za nie-głaz
  • ~lucjenne
    (2018-08-08 10:47)
    No nie przesadzaj ;) Sama lubię seks i dla mnie jest to bardzo ważna sfera związku. Ogolnie nie wyobrażam sobie związku bez seksu i jestem zdania, ze jeśli seks nie jest udany to związek równiez nie będzie udany. Jednak człowiek nie jest robotem i miewa w związku rózne stany. Czasam bardziej chce mu sie uprawiac seks, czasami mniej. Ze swojej strony polecam; gadżety erotyczne wyjazd we dwoje moze sex elixir? Ostatnie moje odkrycie oraz oczywiście żele intymne.
  • ~personka
    (2018-08-08 13:44)
    A jakie żele polecasz? Czym jest konkretnie ten sex elixir?
  • ~Lucjenne
    (2018-08-17 09:36)
    W sumie to nazywają go hiszpańską muchą. NIe wiem na ile jest to oryginalna hiszpańska mucha ale dla mnie jest wazne to ze działa. Wystarczy kilka kropel w napoju i potem naprawdę rośnie ochota na seks.Co ciekawe to ne tylko u mnie ale również u mojego faceta. Wypróbuj. Moim zdaniem warto jest zobaczyć jak podziała wlaśnie na Ciebie :)
  • ~personka
    (2018-08-17 10:03)
    A gdzie mogę to dostac?
  • ~kati
    (2018-12-03 00:25)
    są fajne wspomagacze libido. ja z mężem stosuję Herbaya Maca - naturalny wyciąg z korzenia maca. bardzo poprawił naszą sytuację łóżkową, bo znowu zaczęło nam się chcieć.

Może zainteresować Cię też: