Polacy mają złą opinię o służbie zdrowia i nie chcą na nią płacić więcej podatków. Sondaż

| Aktualizacja:

Większość Polaków źle ocenia publiczną służbę zdrowia; negatywne oceny przeważają też, jeśli chodzi o działania rządu w tym sektorze. Mniej biurokracji, więcej lekarzy specjalistów i wzrost nakładów do 6,8 proc. PKB, ale bez podnoszenia podatków to wskazywane remedia na problemy służby zdrowia.

wróć do artykułu
 • ~stary warszawiak
  (2018-01-27 16:10)
  Przed godz 15 napisałem na tym forum swoją opinię ze wskazaniem popełnianych przez Min.Zdrowia podstawowych błędów,których-łatwe-usunięcie dorażnie pomogło by chorym.I co ? Po prostu administrator tego nie opublikował.No bo po co ?Niech żyje bałagan.
 • ~warszawianka
  (2018-01-14 22:24)
  Tyle lat płaciliśmy składki A dzisiaj tak nie można dostać sie do lekarza bo kolejki po pół roku Większość badan prywatnie i jeszcze mamy większe składki płacić Niech sobie takich w tych rządach limuzyn drogich nie kupują Nie dają tyle klerykom I sobie takich wyprawek po 45 tys to będzie na służbę zdrowia
 • ~l
  (2018-01-12 10:28)
  Ludzie tyle lat oplacaja skladki i nie moga sie leczyc,bo tak to urzadzili, ze jak chcesz sie leczyc to musisz zaplacic prywatnie lekarzowi.Wiadomo placimy prywatnie,bo bysmy czekajac miesiacami latami na nasza kolejnosc w NFZ poumierali.I jeszcze mowia nam, ze jak chcemy sie leczyc ZA DARMO, bo w NFZ to leczenie byle jakie,albo zadne,bo sie lekarzom nie oplaca zajmowac takim pacjentem.

Może zainteresować Cię też: