W aptekach brakuje ważnego lekarstwa, resort zdrowia jest bezradny

| Aktualizacja:

Choć został wpisany na listę leków szczególnie chronionych - brakuje go w aptekach. Winę ponosi producent. A urzędnicy rozkładają ręce i nieoficjalnie przyznają, że są bezradni.

wróć do artykułu
 • ~oko
  (2017-09-07 12:49)
  oszczednosci miliardow ?? kiedy w kazdym miescie powstanie apteka jako czesc spolki skarbu panstwa ? dlaczego wlasciwie potrzbujemy posrednika stojacego za okienkiem i sprzedajacym i rozdawajacym refundowane przez nas leki ? Kiedy zreformujemy to zbedne ogniwo handlu ludzkim zdrowiem ?
 • ~bolszewik
  (2017-09-07 11:41)
  Wyrąbać te pataolgie w białej dzungli stworzonej przez popranych z Bonim na czele, będzie o wiele trudniej, niż wyrąbac korniki z Puszczy Białowiejskiej. Prywatyzacja służby zdrowia to był powrót do barbarzyństwa
 • ~stary aptekarz
  (2017-09-07 11:24)
  a co moze rzad za niesolidnosc dostawcy ? moze za kazdym razem bedzie sie dostosowywal do widzimisie lobby farmacji ? ten artykul wpisuje sie w swiatopoglad genderu - panstwo jest poprostu odpowiedzialen za wszystkie niegodziwosci tego swiata, a idzcie wy nieroby i zamowcie gdzie trzeba, bez refundacji -ten kto naprawde potrzebuje zaplaci kazda cene, a nie po paru tabletkach wyrzuci do smietnika.
 • ~fty
  (2017-09-07 11:23)
  to dowód, że go nie ma ludziku !!!
 • ~t
  (2017-09-07 10:35)
  Często czytamy że jakiś kolejny "resort" jest bezradny w jakiejś sprawie. To powinno być sygnałem do złożenia rezygnacji. Ale nie jest, bo w tym kraju panuje przekonanie, że kazda sytuacja jest dziełem niesłychanie cierpliwego Pana Boga.