• ~qwer
    2015-04-17 00:24
    Ciekawe jak mu śpiewaj na urodziny, bo 100 lat... już nie pasuje
  • ~KaZet
    2015-04-16 21:17
    Niech zdradzi , co je i co pije . Przede wszystkim ile pije i co pije ? Życzę 200
    i pozdrawiam .
  • ~zibik
    2015-04-17 08:51
    Przymierzam się do pobicia rekordów p. Stanisława. Na przygotowania do startu w jego kategorii pozostało mi nieco ponad 40 lat. Mam nadzieję, że kiedy tego dokonam, pan Stanisław nie będzie małostkowy i złoży mi osobiście gratulacje. Już teraz osiągam zbliżone do Jego rekordów wyniki, a forma wciąż rośnie. Nie mam wątpliwości, że ma pan za sobą dopiero półmetek. Wszystkiego najlepszego!!!
  • ~Marcin
    2015-04-19 00:05
    Co on je i pije nie wiem, ale dobre pytanie. Też jestem ze Świdnicy i biegam w niektórych zawodach to go zapytam przy najbliższej okazji.

    Moja prababcia, pijała 3-4 kawy dziennie, dobre 15 lat codziennie stosowała relanium i wypalała paczkę papierosów dziennie. Tabletki z krzyżykiem też obowiązkowo z 3 do śniadania... Dożyła 101 lat w dobrej formie i pewnie by dłużej pożyła, gdyby nie zginęła w wypadku.

    Więc może to kwestia tylko genów?
  • ~bamberg
    2015-04-19 15:54
    W biegu przez płotki jest mistrzem świata czy w grze w cymbergaja.Polacy to w ogóle sami mistrzowie. Gość nie wygląda nawet na 80 lat i nie urodził się w Świdnicy, czyli na wschodzie a tam wtedy jeszcze nie było urzędów stanu cywilnego i dlatego tylu tam długowiecznych ludzi. Megalomania polska jest bardzo prężna.
  • ~III RP
    2015-04-16 23:05
    takich kilku i wykończą finansowo ZUS i III RP
  • ~paweł
    2015-04-17 08:34
    Wszystkiego najlepszego panie Stanisławie
  • ~warszawiak
    2015-04-17 09:10
    Order ma komunistyczny !
  • ~Barti
    2015-04-17 08:36
    KaZet... podejrzewam, że pije wodę mineralną bez gazu.. ewentualnie kawę i herbatę..
  • ~jozek
    2015-04-17 12:13
    Dlaczego nie ma nic wiecej o nim? Jak dba o swoja forme fizyczna i psychiczna, jak wyglada jego dzien itp. Pod kazdym ze zdjec jest ten sam tekst, co jest irytujace.
    Zycze zdrowia i dalej tak trzymac!!!