• ~Matka Polka
    (2014-02-04 11:26)
    Ten artykuł nie jest poprawny politycznie ani postępowy. Trąci zaściankowością i oszołomstwem. To nie jest zgodne z gender!!! Kobiet i mężczyzn przecież nic nie różni!!!
  • ~alicja
    (2014-02-05 00:33)
    Dzisiaj wlasnie dowiedzialam sie ze mechanik ,ktory zajmowal sie moim samochodem zmarl na zawal .Mial 65lat i wlasnie przeszedl na emeryture. Zal mi goscia ,bo byl naprawde porzadnym i uczciwym czlowiekiem
  • ~serduszko
    (2014-02-04 14:03)
    Jemy coraz więcej chemii.naturalne nawet warzywa nie są,brak pracy/stres/nerwice
    z przeżyciem,opłatami,mobbing ciągły w pracy,sztuczne tłuszcze jako wypełniacze
    wszystkiego i skutek -tak dziękować dziś cie uratują,10 lat temu stypa by była.
  • ~windy_city
    (2014-02-04 07:57)
    "Zwykle ból rozchodzi się od mostka w dół do jednej lub obu rąk." Popatrzcie - a mnie uczono, że "w dole" mostka sa nogi a nie ręce... jak to sie wszystko w tym swiecie zmienia...
  • ~OKu
    (2014-02-04 15:04)
    Zgadzam się z Matką Polką... Kiedy wreszcie zostanie zniesiony ten seksistowski podział na konkurencje dla mężczyzn i kobiet w sporcie !!!
  • ~czytacz
    (2014-02-04 11:07)
    A jak jest u tych pozmienianych gengerowców czy jak tam oni obecnie się zwą ? Czy decyzja własna o płci wpływa na objawy organizmu ?
  • ~jedyna sprawiedliwa
    (2014-02-04 12:51)
    debile po co znać objawy zawału??? wszystko jest w oczach i na twarzy!!! trzeba żyć tak , aby do tego nie doszło!!! debile lepiej 10 chorobom zapobiegać niz jedną leczyć!!! NIC kompletnie NIC nie rozumiecie!!!
  • ~autorka
    (2014-02-04 12:58)
    aha i na języku też poznać kłopoty z sercem!!! nie wolno dopuścić, aby do tego dochodziło! czy osoba która nie szanuje swoje zdrowie żle się odżywia nie dba o tym NIE WIE???
  • ~House MD
    (2014-02-05 08:00)
    ~jedyna sprawiedliwa, cmentarze są pełne zdrowych i zapobiegliwych. Dużo zdrowia, w oczach i na twarzy.
  • ~Gender
    (2014-02-05 12:44)
    To niemożliwe, co na to nauka GENDER ?