• ~udaroska
    (2015-05-15 07:12)
    O jakiej niepelnosprawnosci mowa? Szczecinski orzecznik ZUS udarowca okresla mianam zdolnego do samodzielnej egzystencji, okreslajac dzielnym czlowiekiem i tyle w temacie!
  • ~Antek
    (2015-05-18 15:36)
    Przeczytałabym ale tekst w całości bo nie mam czasu na takie klikanie !
  • ~Czytelnik
    (2015-05-16 15:50)
    Najniebezpieczniejsze dla mozgu i ogolnie zdrowia psychicznego jest czytanie kiepsko napisanych artykulow w gazecie taka jak ten dziennik
  • ~nika
    (2014-08-19 18:56)
    można oszaleć z tymi galeriami. NIE DA się tego przeglądać.
  • ~krystek
    (2015-05-15 10:28)
    11 zdań bredni dziennikarzyny w trakcie zaniku ostatnich kawałków mózgu...
  • ~ewa koby
    (2015-05-15 20:04)
    przestancie z tymi chorobami czlowiek w 99 % urodzil sie zdrowy i nie potrzebuje byc chory jak czytam o chorobach to odrazu mam jej objawy na tym chyba polega farma industry i industry lek- karze ala urzedasy twojego zdrowia przekretu dla firm ubezpieczeniowych autor ewa koby
  • ~Joe
    (2015-05-15 00:23)
    Nudy, Udaru możesz doświadczyć, bo nie wiesz, że rdzenną przyczyną jest niedobór witaminy C. Ta sama witamina C jest głównym lekiem. Bajki? Sprawdź na amazonie Stop America's #1 Killer, kardiologa Thomasa Levy. Książka bazuje na ponad 650 badaniach
  • ~z Oslo
    (2017-10-29 01:26)
    To teraz rozumiem: Adas z GWna tez mial udar, jak on przeciez mowi/belkocze, ale to "piwo", zauwazcie Co(!!!!) w ogole on mowi, pardon, BELKOCZE...:))))
  • ~auto
    (2015-07-06 17:52)
    nieszczęsne głupki!!! DOBRA rada!!! test czy grozi komuś udar. "stanąć na jednej nodze i czy się człowiek utrzyma przez chwilę"!!! róbcie to badajcie się!!!
  • ~quba
    (2015-05-15 10:46)
    do ,,nika'' - zainstaluj rozszerzenie do przeglądarki ,,Eliminator Slajdów'' i ,,da się '' 8-)