• ~lena90
    (2015-06-30 19:38)
    Jesli szukacie naprawde czegoś fajnego to na pewno powinna to byc ta stronka http://www.decomania.pl/
    Bo tutaj uda sie Wam znalezc wszystko co moze zmienić Wasze mieszkanie.
  • ~Aśka
    (2013-10-09 04:00)
    Jakby zbadali zależność koloru majtek od dlugości snu to też by im coś wyszło. Żal te wszystkie badania, strata kasy na pierdoły, niech sie zajmą problemami chorób albo ekologicznym paliwem, a nie ciagle jakieś pierdoły!
  • ~robert
    (2013-11-17 19:30)
    Aśka, wiesz tyle co zjesz. Nie znasz natury ludzkiej psychiki więc się wypowiadaj.
  • ~lissa
    (2013-07-31 18:45)
    naprawdę sypialnie służy Ci tylko do spania? Trochę słabo, bo to bardzo fajne miejsce, w którym można miło spędzić czas, i to nawet dużo czasu. Ja w każdym razie przymierzam się do zmiany kolorków. Teraz mam jasnozielony kolor, który miał nas pobudzać i pozytywnie nastrajać, ale chyba jest zbyt "żywy", więc przymierzamy się do przemalowania ścian. Znalazłam ostatnio coś super do sypialni: miodowy amber, bardzo ciepły, miły kolorek, od którego od razu robi się przytulniej. Przynajmniej takie mam wrażenie :)
  • ~cdn
    (2013-07-17 14:22)
    Jak idę spać to jest ciemno, kolor widzę dopiero rano po przebudzeniu to po co te teorie
  • ~oliwia
    (2015-03-24 22:27)
    Moim zdaniem najlepiej jest własnie postawić na coś modnego, inspirującego jak chociazby ta stronka http://inspiracje.decomania.pl/
    Polecam, bo tu znajdziecie to czego szukacie.
  • ~renata
    (2015-10-22 18:22)
    Z Decomania z mojego punktu widzenia to jest wlasnie bardzo dobry pomysł i mysle ze dobrze zrobicie decydując sie własnie na nich. Tu i profesjonalizm i marka mówią same za siebie.
  • ~Olga
    (2015-11-22 12:32)
    ja w sypialni chcę mieć święty spokój :-) Także na ścianach :-) Wolę pastelowe, jasne kolorki jak choćby "melodia przyszłości" z palety śnieżka satynowa. Miłe dla oka, ale nie absorbujące zbyt.