• ~Michał
    (2013-05-13 21:07)
    Witamina D na skurcze,kto ci takich głupot naopowiadał,skurcze,drganie powieki,zmęczenie w ciągu dnia,to typowy brak magnezu który w dalszej formie przeistoczy się w zaburzenia rytmu,arytmie itp. a poza tym jeż syntetyczne które organizm nie przyswaja. Zadzwoń to Ci pomogę 501-455-779 Michał
  • ~hengaj
    (2013-05-13 11:04)
    JEM I NADAL MAM SKÓRCZE NÓG.BADANIA NIE WYKAZAŁY O BRAKU
    W ORGANIŻMIE POWYŻSZYCH SKŁADNIKÓW!
  • ~diuk
    (2013-07-03 15:42)
    artykuł z nieaktualnymi informacjami. wit.B12 jest syntetyzowana przez bakterie jelitowe, znajduje się też w wielu jadalnych roślinach, które to KONIECZNIE TRZEBA ZJADAĆ NA SUROWO!!! (oczywiście te, które się da zjeść na surowo)
  • ~voiceinthedesert
    (2013-06-04 20:58)
    Mówiąc o witaminach, uprzejmie proszę jeśli któryś z Państwa wie coś na temat przedawnienia witamin? Czy istnieje możliwość zatrucia? Ja biorę mieszankę witamin B&C i B-12 ... ale niestety przedawnione są od kwietnia 2002 r. W smaku są identyczne, ale są nieco gorzkawe na powierzchni.
  • ~XXX
    (2013-05-13 14:50)
    Hengaj
    Spróbuj witamine D przeciwdziala skurczom..
  • ~madame de Pardieu
    (2013-06-10 15:56)
    jeszcze głupki dodajcie że to trzeba wziąć pod uwagę grupę krwi niektórym to może zaszkodzić!!!
  • ~Lusia
    (2017-04-11 19:52)
    Miałam praktycznie wszystkie wyżej wymienione objawy braku witamin w organizmie. Postanowiłam wprowadzić radykalne zmiany w odżywianiu, teraz jem więcej wary i owoców i robię sobie zdrowe koktajle. Ponadto biorę systematycznie Biotebal, żeby wzmocnić swoje włosy. Myślę, że wszystko razem przyniesie sukces i znów odzyskam zdrowie.
  • ~sweetie
    (2013-06-10 15:55)
    ok od kutra jem tylko OSTRYGI produkt typowy dla tej szerokości geograf.