• ~autor
    (2013-02-25 09:06)
    powiedzcie tej na pacykowanej w czerwonej pościeli aby usunęła makijaż!!!
  • ~Meggi
    (2013-02-25 09:45)
    Zgadzam się z tym, co napisano w artykule. Przez wiele lat miałam problem z wstawaniem z łóżka, budziłam się często połamana i nie miałam na nic siły. Kupiłam wałek pod głowę i zmieniłam pościel na taką z owczej wełny. Czuję się teraz zupełnie inaczej, o wiele lepiej, a bóle kręgosłupa, zwłaszcza w lędźwiach, zupełnie ustały.
  • ~Mama
    (2013-02-25 12:53)
    Kiedy jesteśmy młodzi o tym nie myślimy, a pewnego pięknego dnia budzimy się z heksą. Potem lekarz oznajmia, że mamy powykrzywiany kręgosłup i już zawsze będzie bolało przy schylaniu albo dźwiganiu. Tak było w moim przypadku. Nie macie pojęcia jak ważne jest prawidłowe spanie od najmłodszych lat!
  • ~Nora
    (2013-03-07 14:34)
    Zgadzam się z poniższymi opiniami, im wcześniej zadbamy o siebie tym lepiej, jakiś czas temu kupiłam poduszkę rehabilitacyjną i jestem z niej bardzo zadowolona, od razu lepiej się wstaje rano. Tak więc polecam!
  • ~Krzysiek
    (2013-03-30 20:25)
    Bardzo fajny artykuł, to prawda, że wygodny materac, zdrowotna pościel, wietrzenie pomieszczenia przed snem zagwarantuje nam komfortowy, zdrowy sen. Przygotowując się odpowiednio do snu, rano obudzimy się wypoczęci gotowi do działania.
  • ~Annie
    (2013-05-31 09:29)
    O tak! Wałek pod głowę to podstawa. Dzisiaj nie umiała bym już inaczej spać!
  • ~Julka
    (2013-06-07 13:18)
    Ja się nie umiem już obejść bez poduszki profilowanej, nawet na wakacje biorę ją z sobą ;)
  • ~Olka
    (2013-07-11 11:06)
    Ja natomiast polecam podporę karku i szyi, tzw. potocznie "rogal", jest wykonany z milutkiej wełny :) Jest pomocny przy dalekich podróżach