• ~Stańczyk
    (2012-07-25 13:28)
    Dziewczyny myjcie okna, zresztą myjcie wszystko. A wasi faceci pójdą do sąsiadki.Miłego szorowania. Słuchajcie durnia który to nabazgrał .
  • ~Marccc
    (2012-07-25 08:23)
    Racja, trudno umyc okno w 15 sekund! :)
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-07-25 08:42)
    Mycie okien lepsze niż seks? Ale chyba nie lepsze niż sex między dwoma mężczyznami ... Der Dziennik zapomina jaką słuszną linię ma nasza partia? Red Kuźniar z TVN się na was obrazi za brak entuzjazmu dla sodomitów ! ! !
  • ~Bakalarz
    (2012-07-25 21:50)
    Taki Jan k.chyba ukończyl wieczorowo 7 klas,Jasiu ja cię uczyc każę i po nauce możesz pisac komentarze do gazet,ktorych teraz nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem.
  • ~Karmel
    (2012-07-24 23:07)
    A gdzie rower ?
  • ~hahahahaha
    (2012-07-25 04:21)
    Do autora artykulu .
    Myj okna i nie pisz bzdur ...
  • ~agape
    (2012-07-26 21:14)
    jazda konna 650,to dotyczy konia?
  • ~papuga
    (2012-09-27 00:07)
    Ciekawe kto godzine chodzi po schodach...
  • ~X
    (2012-07-26 00:31)
    A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ? A gdzie rower ?
  • ~Jasko
    (2012-07-30 07:31)
    A ja sie dziwilem dlaczego moja zona tak chetnie okna myje.