• ~z Tychów
    (2012-05-30 14:43)
    u nas też tak będzie...
    Właśnie rozp... szpital wojewódzki w Tychach
  • ~chorowity
    (2012-05-30 22:39)
    Z tego widać, że Rumunia to jeszcze zieleńsza wyspa niż POlsza, ale PeOwska reforma służby zdrowia ma nas doprowadzić do tych rumuńskich standardów.
  • ~zrobniony przez złodzieji
    (2012-05-30 19:04)
    No w POlsce ukochanego Don Jun Donalda jest wspaniale !
    POszedłem z zapaleniem ucha do lekarza rodzinnego -
    dali mi termin za dwa tygodnie - gdzie w królewskim mieście Krakowie !
    Ale za 120 zł dostałem pełnopłatne recepty i następne 150 zł POszło !
    Za co ja płacę składkę zdrowotną ?
    Pan Schetyna ze sraczką natychmiast dostał się do szpitala,
    zapewne za moje składki !
  • ~grabarz
    (2012-05-30 19:19)
    U NAS W KUDOWIE PRZYCHODNIA JEST ŁADNA ALE NA LEKARZA TRZEBA CZEKAC MIESIĄC LUB DŁUŻEJ I DLATEGO WIELU STARSZYCH JUZ UMARŁO.
  • ~zdrowy
    (2012-05-30 19:32)
    60% dotacji na zdrowie pochlaniaja place w tym resorcie i jeszcze im malo ,strajki ,strajki ,odpowiedzialnosci lekarskiej 0 i tak ciszmy sie ze pieniedzy nie brakuje juz w styczniu bo place do konca roku trzeba zapewnic, tak wyglonda u nas powolanie lekarskie wstyd panowie lekarze.
  • ~Zgredek
    (2012-05-30 19:31)
    A my nie wiele różnimy się od Rumunów. Tylko nasi lekarze są o wiele gorsi. Wymuszają stale na pacjentach korzystanie z prywatnych lekarzy, a sami na państwowym pracują byle jak. Garstka z nich jest uczciwa i ci od pacjentów nie mogą się opędzić. A cwani dentyści potrafią leczyć zdrowe zęby i mają i gabinet prywatny i na państwowej posadzie jest. Za darmo dla biedaków, to jest takie kuriozum, że zaraz cała prasa takiego opisuje. Po prostu nasi lekarze biorą udział w powszechnym złodziejstwie pieniędzy podatników niczym nasi parlamentarzyści i rząd. No i biednego okradzionego podatnika w d mają.
  • ~janinaH
    (2012-05-30 19:35)
    Z tą opieka lekarska jest podobnie i u nas podaj się badaniom a jak coś wykryją to do specjalisty za pól roku a na leczenie za następne pól roku i jesteś już sztywny .
    przedtem pluli my na ziemię a teraz plujemy na brodę .
  • ~Aboj
    (2012-05-30 19:49)
    Ale leczą a nie udaja że leczą jak nasze konowalskie badziewie.
  • ~szczyptyk.
    (2012-05-30 21:09)
    Wysłać tam nasz san-epid odrazu zrobią porządek, dadzą im leczyć w szopie albo w samochodzie.
  • ~straniera
    (2012-05-30 21:25)
    myślałam ze to Polska gdyby tak zestawić w czym jest polska na ostatnim albo na pierwszym miejscu np w biedzie dzieci to prawie jak ten kraj