• ~Track
    (2014-10-27 08:44)
    Niewiedza polskich okulistów jest najbardziej szkodliwa.
  • ~pamiętliwy
    (2014-10-27 11:30)
    Mój nieżyjący już teść przez kilka lat uczęszczał do pana doktorka od oczu, który kasował go solidnie za wizytę i tylko przepisywał jakieś kropelki.
    Gdy wylądował w szpitalu na wymianę soczewki, bo już ledwie widział, drugi doktorek zakrzyknął - "Panie, kto pana do takiego stanu doprowadził?"
    Teść powiedział - "Pański kolega po fachu" i wymienił nazwisko tamtego "specjalisty".
    Doktorek już więcej nie zadawał głupich pytań.
  • ~robocop
    (2014-10-27 13:35)
    Morale polskich lekarzy pokazywane polskim pacjentom w kraju, jest bliskie absolutnego dna przestępczego. Słychać dobre zdanie o lekarzu, trzymającym zwykle za plecami swoją prywatną bombę atomową, której użyje, kiedy pacjent wyda mu się wart zainteresowania finansowego.
  • ~xcas
    (2014-10-27 14:43)
    to nie prawda ze mozna wracac do codziennych zajec, po korekcji laserowej jest mnostwo ograniczen dotyczacych uprawiania sportow, przebywania przed ekranem tv/komputera oraz innych zmierzajacych do nie przeciazania narzadu wzroku
  • ~123
    (2014-10-27 15:34)
    Czy w tym portalu pracują jacyś inteligentni inaczej ? Ilość błędów w dzisiejszym "wydaniu" Dziennika pl to jest imponująca... przykład powyżej : ...pokój, w którym pasuje ciemność... Może dla jednych to drobiazgi, dla innych to niechlujstwo i brak profesjonalizmu.
  • ~autorka
    (2014-10-27 15:52)
    moglibyście dać oczy nie namalowane w dodatku tak nie umiejętnie!!! a nic nie piszecie że te farby szkodzą!!! toż to sama chemia!!!
  • ~Julia
    (2015-01-31 22:46)
    staram się stosować odpowiednią dietę, taką żeby moje oczy na tym korzystały. ale często szczypią mnie oczy, zwłaszcza od klimatyzacji/ogrzewania w samochodzie, a wtedy niezastąpione są krople ocutears, gorąco polecam
  • ~Emil