• ~Znawca
    2015-01-14 18:47
    60% lekarzy w Polsce, szczególnie tych pierwszego kontaktu, to konowały.
  • ~Gość
    2015-01-18 21:33
    Abstrahując od tematu związanego z nowotworami to mam pytanie do dziennikarzy Dziennika i innych portali. Po co umieszczacie w treści artykułów te wszystkie bezsensowne zdjęcia wyjęte z galerii klipartów.
    Ból głowy - chłop się trzyma za głowę. Ból gardła kobieta - łapie się za gardło. Artykuł o kredytach - rozsypane monety. Firma werbuje pracowników - szef w gronie młodych yuppie's. Tak jakby czytelnicy nie potrafili zrozumieć artykułów bez zdjęć. Te niepotrzebne zdjęcia tylko zapychają serwery i łącza i psują nam nerwy.
  • ~lekarz
    2015-01-19 06:34
    "Odkasływanie krwi może bowiem sugerować, że chodzi o " GRUZLICE przede wszystkim! Nowotwor dopiero w drugiej kolejnosci, pismaki.
  • ~LISA
    2015-01-26 16:37
    Najśmieszniejsza jest rada: "skonsultuj się z lekarzem" jakim lekarzem? Zostały tylko pazerne, aroganckie konowały !!!
  • ~anka
    2015-01-20 13:22
    Niestety, to lekarze lekceważą zgłaszane objawy. Chętnie zrobią z człowieka wariata wmawiając, że wszystko jest ok, że problem "jest w głowie". Nawet przyjmujący prywatnie. Człowiek jest bezradny, bo trudno szukać kolejnego lekarza, gdy do nfz-towego trudno się dostać, a prywatnie - można przepuścić średnią krajową...
    Czy to lenistwo, arogancja, niedouczenie, czy zwykła głupota?
  • ~darek
    2015-01-14 13:08
    mój rak nerki nie dawał żadnych klasycznych objawów tzw. triady, ale miałem pobolewanie w jamie brzusznej- lek. rodzinny w wałbrzyskiej przychodni dr. W...
    stwierdziła że mam... skrzywiony żołądek. Tylko moje samozaparcie po nitce do kłębka, doprowadziło mnie do właściwej diagnozy, operacji i dalszego leczenia.
    Bądzmy uparci i obserwujmy się.Pozdrawiam!
  • ~znajoma znajomego
    2015-01-19 06:59
    Mojemu znajomemu tak dlugo wmawiano migreny, az zemdlal z bolu (glowy) w pracy. Laskawie zrobiono mu wtedy wreszcie tomografie, ale lekarz NIE UWIERZYL, ZE SZARA PLAMA WIELKOSCI GESIEGO JAJA W CENTRUM CZASZKI, TO NOWOTWOR i uznal, ze "tomograf sie popsul"! Jednak powtornego badania juz nie zlecil... Znajomy zmarl na OPONIAKA - nowotwor raczej niezlosliwy, ktory sie z powodzeniem operuje...
  • ~hanka
    2015-01-13 11:47
    to nie pacjenci,to lekarze, nie wiadomo dlaczego zwani "rodzinnymi" lekcewaza wszelkie objawy
  • ~nick
    2015-07-08 09:01
    do znawcy ja bym powiedziała, że tych konowały jest około 90 proc.
  • ~jj
    2015-07-08 22:37
    Jest Pan pewien panie doktorze?