• ~lizzy
    (2014-10-06 09:00)
    Daria Trafankowska, Piotr grabowski (kuźniak z serialu "dom")
  • ~proste pytanie
    (2014-10-06 10:51)
    Jak długo czeka się obecnie w Polsce na badanie USG?
  • ~JKa
    (2014-10-06 11:51)
    Umieraja na niego naczesciej ludzie ktorzy maja Gruppe krwi AB.
  • ~polx
    (2014-10-06 13:34)
    Poproś lekarza rodzinnego o usg jamy brzusznej (na nfz). tak, u nas nie działa "lepiej zapobiegać niż leczyć".
  • ~Smutna
    (2014-10-06 13:35)
    Kolega ponad rok temu zmarł na raka trzustki.Czuł ból ale lekarze traktowali go jak "łagodnego wariata". Kazali odpoczywać, spacerować, jeździć na rowerze. Tak minęły cenne miesiące. Potem sam kupował leki przeciwbólowe bo w klinice ich mu nie podawali. Podobno guz był tak umiejscowiony, że nie było go widać. To po co markery ?
  • ~sebek
    (2014-10-06 16:42)
    Ernest Pohl - Górnik Zabrze...
  • ~bolo
    (2014-10-06 20:42)
    Więcej chemii w pożywieniu i więcej oprysków chemtrails a takich niepotrzebnych śmierci będzie coraz więcej !!!
  • ~xxx
    (2014-10-06 21:55)
    Więcej kupujcie zupek błyskawicznych, chipsów, hotdogów i podobnego syfu zamiast zrobić rosół, zjeść czarny salceson, czy napić się mleka... kupujcie fastfoody, gotujcie na kostkach Knoora, Winiar, Wegety, dawajcie swoim dzieciom Kindery i tym podobne gówia, a będziecie piękni, szczupli i zdrowi...no i oczywiście liczcie kalorie razem z p. Bosacką i profesor Zdrówko! Najlepsza to droga do zapełnienia cmentarzy! R.I.P.
  • ~ewa koby
    (2014-10-06 22:16)
    kalorie zapomnij zabojca to cukier ewa koby rak trzustki to geny nigdy nie moglam sie pogodzc ze ta kobieta ania przybylska grala role policjantki
  • ~zanim jest za pozno
    (2014-10-08 08:35)
    Alkohol i papierosy i cukier i zbyt duzo tluszczu,mozliwe ze i pewne leki i narkotyki .-zauwazylam poprostu .ze moi pacjenci w usa z bolesnym zapaleniem trzustki ,(a ciagle cierpieli ,az zal patrzec ..zwijali sie z bolu ) nie kazdy srodek przeciwbolowy byl wskazany i do tego byly ograniczenia ..czesto byli na kroplokach i prawie zawsze mieli historie alkoholowe ( nie nalezy generalizowac oczywiscie ) ..
    Nie kazdy lubi , ale zdrowo jest zjesc nasze kaszki manne na wodzie, zwykle kartofle z olejem z oliwki.. bez soli i tluszczu ,kawalek ugotowanego,czy uduszonego miesa-drobiu ( wolowina trawi sie ciezko ) bez wieklich przypraw,czy zjesc tez ryzu z uduszonymi warzywami ,zsiadle mleko w diecie zawsze dobrze robi, polskie dawne kefiry ,gdziez one sa ?? poprostu nie dodawac zbyt duzo extra smakowych przypraw ..nasza kapuste czy buraki ,marchew ..poprostu ugotowac/uparowac lekko ,moze troche masla czy oleju z oliwki ... bigosy ..zdrowiej jest jesc ale tylko te naturalnie fermentowane ( jak to nasze babcie robily )odcedzic kwas.. powrocic do prostoty -widziec co jesz..potrawy z puszek ,torebek,proszkow .sa.zabojcze.