• ~LAS
    (2014-03-01 02:35)
    Chociaż ciągle informuje się społeczeństwo o tragicznych następstwach palenia papierosów to jednak ludzie w dalszym ciągu dobrowolnie poddają się temu straszliwemu nałogowi. Oczywiście międzynarodowe koncerny tytoniowe zarabiają na papierosach miliardy dolarów nie przejmując się, że dobrowadzają do przedwczesnej śmierci miliony osób i powodują niedorozwój umysłowy u dzieci palaczy.
  • ~Janek
    (2015-01-14 11:05)
    Ja robiłem testy genetyczne w monogen life. Bardzo prosty sposób na określenie swoich predyspozycji do wystąpienia nowotworu, a dodatkowo wdrożenie odpowiednich badań profilaktycznych. Polecam każdemu kto chce świadomie zadbac o zdrowie.
  • ~zna_chorobę
    (2014-08-19 22:39)
    Do autora: przepraszam, ale artykuł jest niejasny dla ludzi. Diagnostyka to RTG ale koniecznie w dwóch pozycjach: z przodu i z bocznej. To jest minimum. Proszę, ludzie, piszcie o tym. A wy, Czytelnicy, proście o RTG w dwóch pozycjach. Rak może być w takim miejscu, że RTG z przodu nic nie wykryje. To ważne.
  • ~Marysia
    (2014-08-20 18:10)
    Według Watykańczyków seks to okropność powodująca wszelkie plagi, no chyba że ma się koloratkę to się zamiecie pod dywan i spoko!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-08-20 07:41)
    mężczyzn atakuje RAK od POłykania spermy .
  • ~felek
    (2014-06-19 19:58)
    ja mam wszystkie te objawy a niepalem !
  • ~Ironiamus
    (2014-02-25 09:46)
    Palenie. Teraz już nie jest modne?
  • ~ewa koby
    (2014-08-30 17:50)
    nowe twory powoduja nowotwory ewa koby
  • ~Marysia
    (2015-01-17 10:50)
    zawsze sie balam ze od papierosow mozna dostac tego swinstwa i teraz moj tata z 25 letnim stażem palenia papierosow zachorwal... Ciezko uwierzyc ze jeszcze da sie cos zrobic ;( zapisalam go do badania lekowego zobaczymy czy sie zakwalifukuje ale jestem dobrej nadzieji. Czy ktos z was korzystal juz z takich badan? jak oceniacie? ja znalazlam kilka tutaj http://www.bliscyzdrowiu.pl/badania-kliniczne?query=rak+p%C5%82uc dajcie znac. Ściskam mocno
  • ~marmara 506
    (2014-08-20 17:54)
    do raka płuc przyczyniają się w dużej mierze trucizny zawarte w powietrzu i to nie tylko te, które powodowane są przez zanieczyszczenia przez spaliny ale przede wszystkim powietrzem ZATRUTYM PRZEZ TRUCIZNY CHEMTRAILS SPOSZCZANE Z DUŻEJ WYSOKOŚCI PRZEZ NIEZIDENTYFIKOWANE SAMOLOTY, które , które zawierają dużą ilość trucizn dla organizmu ludzkiego.