• ~Tofik
    (2014-02-20 07:33)
    Ja młody i wygrztałcony członek PO chcem wyrazić swoje ówielbienie dla pana Tuska i całej jego ekipy za to, rze majonc ukończonom POdstawufke moge ruwnierz óchodzić za intelektóaliste i mieć sfuj wkład w walke z kaczyzmem. POniewarz jestem notorycznie bezrobotny całymi dniami wypisuje swoje celne ówagi na temat rząduf nieódolnych kaczystów, kturzy som zakałom karzdego POlaka i te ich rzondy jurz mie denerwójom i mojom mame terz.I rzeby marycha wkońcu POtaniała i była do kópienia w supermarkecie. i rzeby kondony nie spadywały, bo to terz wina tyh pżeklentyh kaczoruf,i mmie to pżeżkadza óprawiać polityke miłości kturom nasz premier ogłosił. hyba troche błenduf zrobiłem, ale ja dopiro do wieczorowej podstawowej sie zapisałem, toterz jeszcze taki wykrztałcony niejestem. Dla ciebie kochany Premieże, obiecuje robic 3 klasy w jeden rok i zaraz potem zapisać sie do PEŁO,i jakim takim ministrem jak Nowak albo i Chlebowski zostać lub prezytędem jak miszcz ortografi Komorowski.
    Rozmawiałem z sąsiadem. Powiedział mi że może jeść nawet chleb ze smalcem byle tylko Tusk rządził dalej. Bo jak Kaczor przyjdzie to szambo. Nawet zgodziliśmy się mieszkać w baraku, bo nie mamy na czynsz. Ale ten straszny Kaczor to taka zaraza. A to że sobie coś tam ukradli nasze chłopaki z PO czy z PSL, to są nasi i już, my możemy kraść, nieważne każdy kradnie. Sąsiad puścił mi TVN i dał Wyborczą i tam napisali że najważniejsze żeby PO rządziła. Obaj w to wierzymy, i do śmierci będziemy głosować na Tuska!!!
  • ~Kraków
    (2014-02-22 05:08)
    Po co dajecie 13 stron!!!??? 1 lub 2 by wystarczyły! i tak kuźwa na każdym serwisie trzeba klikać jak głupi żeby się czegoś doczytać, ŻAŁOSNE! Chyba trzeba wrócić do papierowych gazet...
  • ~Tofik
    (2014-02-20 07:13)
    Prezes PIS z kobietami nie robi tego ale byl znany jako gej .
    Czy teraz obcujac z kotem jest zagrozony ?
  • ~Beknij cos Niesiol.
    (2014-02-20 12:44)
    Kaczor ...strach myslec, ON NAWET NIE MA DLA KOGO KRASC.
    Tusek to gosc, i sam zaiwani i syna ma roztropnietego i corka nic nie robi
    a kupila mieszkanie za 1,5 mln ! Nic nie slychac o Komoruszczakach - tez pewnie dobrze kradnom - maja to w genach.
  • ~rechot
    (2014-02-20 15:26)
    W czym problem ? Zapytjcie dziewczyn, bez ******* całkiem przyjenie się żyje.
  • ~sam
    (2014-02-20 01:24)
    To falsz i nagonka naklaniajaca mezczyzn do okaleczania sie przez obrzezanie I do brania zabojczych szczepionek HPV. To samo jest z sianiem paniki o rzekomo szalejacej grypie. Nie dajcie sie panowie zwariowac. Nosic bawelniane majtki, myc dobrze przyrodzenie i jesc duzo warzyw i owocow.
  • ~kronikarz
    (2014-02-20 08:15)
    @Tofik - NIE, dopóki nie zetknie się przypadkowo z Tofikiem.. sorry, Fafikiem...
  • ~Mozgowiec
    (2014-02-22 12:10)
    Raka praca poprzedza z reguly rak mozgu.
  • ~Chedoz
    (2014-02-22 11:00)
    no to dalej hajda, chedozta sie bardziej z 1000 albo 10000 kobiet...
  • ~Palec boży
    (2014-02-21 14:44)
    Na to wlasnie schorzenie zapadł Wiesio 13! Mowilam mu skoncz Wiesiu z bezeceństwami, ale on coraz gorzej, az w końcu RAZILO GO! Mimo to i tak nie wierze w jego "poprawę"! "Case" jest notoryczny i cały czas będzie "rażony". Po prąciu odbiora mu kichy, potem szcz*nie, potem watrobke zeby nie doczekala się marskości i stopniowo cała resztę. Potem Wiesio zasili grono pokutników w piekle! Zaraz po nim tego samego doczeka się Tofik (ten prawdziwy) i cała reszta oszczerców! Amen! Psiuty w piekle wam i tak nie potrzebne!