• ~MALWA
    (2013-08-23 18:23)
    Jeżeli zachorowalnośc no tę chorobę wzrasta , to dlatego,że zubożały Naród , kupuje ubrania w szmateksach. Nie wiadomo jakie choroby , jaka higienę osobistą utrzymywała osoba , która je nosiła, a potem wyrzuciła na śmietnik. Sklep szmateks , sprowadza z zachodu starą odzież , zachód czyści sobie śmietniki , oferując Polakom .!!
    Szmateks do odkażania , używa tak silnych środków,że osoby tam pracujące sortują odzież w maskach .!!! A WY POLACY MUSICIE TO UBIERAC , NO I POTEM ZWIĘKSZA SIE ZACHOROWALNOŚC NA CZERNIAKA.
    PAMIĘTACIE CO OFEROWAŁY NAM NASZE POLSKIE ZAKŁADY WŁÓKIENNICZE .???
  • ~babci porady
    (2016-06-19 23:45)
    no coz, twz czerniak skory -jeszcze 30 lat nieznany, a dzieci rude, biale, z piegami, bez piegow od polowy wiosny biegaly bez koszulek, a jak wiemy wtedy zadnych kremow przecislonecznych nie bylo. Nie bylo takze choroby krzywicy, poniewaz skora byla eksponowana prawie calorocznie na slonce. Dzsiaj ten rodzaj raka jest prawie choroba spoleczna, ale czy poprawnie diagnozowana ? czy nie zaczyna sie zbyt pospiesznie operowac ? stosowac drogie terapie ? moim zdaniem to histeria, a lekarze zamiast sprawdzac dzieciom migdalki /kiedys niepotrzebnie wycinane/ oglada przez lupe niewiadomo czego szukajac. Chyba dziury w calym. Jak podaja badania przyczyna raka skory jest nadmierne uzywanie kosmetykow, a w szcegolnosci roznej masi kremow przeciwslonecznych. Kremy powoduja ze skora nienatralnie czuje sie zabezpieczona i nie produkuje wlasny produktow chroniacych przed uv -ale nie daj boze gdy promien slonca padnie na obszar skory niezabezpieczonej kremem. Innym powodem raka skory, piersi w ogole raka jest cala gama dezodorantow w szczegolnosci tych zawierajacych ALUMINIUM, ale to nie temat tego postu. Slonce jest naturalnym przyjacielem skory. od wiekow i prawiekow.
  • ~xxxx
    (2013-06-24 12:48)
    dermatolozki olewaja nigdy nie przykladaja sie do dokladnego obejrzenia pacienta ,tak jest w przychodni dermat w bydgoszczy przy walach jagielonskich .szybko i wynocha .jestem `zdegustowany wizytami u tych lekarek
  • ~Jan z Kujaw
    (2013-08-19 15:11)
    Ciekawe na czyje zlecenie ten artykuł. I za ile?
  • ~Ewelina z nowego jorku
    (2016-06-20 00:25)
    napisze tak -madrzy ludzie zyja w brudzie - no tak chociaz troszeczke. A dzsiaj ? moze 5 razy prysznic ? zelek tu, zelek tam, wylac na siebie cala fabryke chemiczna Pulawy, tylko dlatego ze ladnie pachnie ? ogolic sobie najlepiej cala skore i tak pozbawic sie naturalnych osrodkow ochronnych specyficzenj flory i tluszczu skory ?wiecie, ze osoby ktore sa wygolone pod pachami, w okolicach immtymnych sa pieciokrotnie bardziej zagrozone jak te nie depilowane ? a moze jakis tatuazyk, bo ladnie wyglada i kolezanka ma ? no
  • ~OLA
    (2013-06-24 08:43)
    Częściej do solarium - przestarzały sprzęt ..
  • ~michu
    (2013-06-24 13:30)
    czerniak nie jest rakiem skóry tylko nowotowrem złośliwym
  • ~Polak z Norwegii
    (2013-06-25 11:18)
    CHEMICZNA TERAPIA Farmaceutycznego KARTELLU zabija, oficjalnie jest "skuteczna" od 1 do 2%!! Kto tylko sie troche orientuje w temacie to wie, ze ta "skutecznosc" jest mniejsza niz 1%.
    Medycyna Alternatywna, np. LAETRIL=Amigdalina = Vitamina B17, jest duza tansza, a co najwazniejsze jest skuteczna od 80 do 85% !! Oczywiscie bardzo wazne jest niezwloczne zaczecie terapii.
    Farma, z pasja NAZISTOWSKA, zwalcza Naturala Medycyne Alternatywna, w tym tez szczegolnie zajadle LAETRIL !!
    DLA FARMY LICZY SIE TYLKO MAMONA.
    INFORMUJCIE sie i ratujcie swoje zycie, polecam serdecznie ksiazke Amerykanina G. EDWARDa GRIFFINa w jezyku polskim: "Swiat bez raka. Opowiesc o witaminie B17".
    W USA terapia nowotwora LAETRILEM=Witamina B17, jest surowo zabroniona; rowniez w Norwegii jest zabroniona.
    ZDROWIA zycze wszystkim Rodakom, a SZCZEGOLNIE DOTKNIETYM TA GROZNA CHOROBA .
  • ~!!!
    (2014-02-17 02:25)
    ~michu i ~Magnifika A czymże jest nowotwór złośliwy jeśli nie rakiem?!
  • ~POLAN
    (2013-08-24 21:54)
    CO ZA BREDNIE