• ~normalny
    (2012-10-28 09:37)
    ohyda...
  • ~niunia
    (2012-10-30 11:10)
    Więcej szczególów dajcie. Przed ssaniem on ma moczyc w wywarze z czosnku? Czy jak? Ja mam płukać usta? bo nie wiem.
  • ~ekspert
    (2012-10-24 17:45)
    Musze dziennie zrobic przynajmniej jedna porzadna minete swojej zonie bo inaczej uwazam dzien za stracony.A lekarze niech sie wypchaja.
  • ~Benk
    (2012-10-25 08:16)
    Cholera...jedyna przyjemność.
  • ~EWA KOBY
    (2012-10-24 17:47)
    BRAK HIGIENY JEST POWODEM SPRZEDAWCZYNIE W SUPERMARKETACH NIE MYJA SOBIE RAK PO TOALECIE POMIMO BRAKU CIEPLEJ WODY BRAKU DOSTEPU DO PAPIERU TOALETOWEGO A NAJGORSZE DOSTEPU DO MYDLA STOJA PUSTE DO NACISKANIA MYDEKICZKI NA KAWE W SLEPIE SPOZYWCZYM PRACOWNICY MUSZA BULIC ZA TOALETE NNIE SKANDAL TAK JEST W SZPITALACH BERLIN ****** ZATRUTE WCZESNIAKI NAROD NIEMIECKI CIERPI NA BRAK HIGIENY TO NAROD NA NAJBARDZIEJ LUDZKIEJ POTRZEBIE ZARABIA KOKOSY EU MUSI REAGOWAC TOALETY SA ZA DARMO ABSOLUT HIGIENICZNIE DOSTEPNE
  • ~PIKUS
    (2012-10-26 00:22)
    SASIADKA JE GLOWKE CZOSNKU CODZIENNIE ...DZIS JEJ KUPILEM 4 GLOWKI ...TO NIE ZART...ALE TAK STOSUJE UMIEJETNIE ZE NIE CZUC CZOSNKU WOGOLE ANI TROCH ...NIE PYTALEM JAK JE ZE ANI TROCHE NIE CZUC I JEST DOBRY...ALE ZDAJSIE NATKA Z PIETRUSZKI USUWA...WLASNIE NA TAKIE KOBIECE SPRAWY..I JEST OK...A TRUDNOSC TO WLASNIE UMIEC USUNAC ZAPACH ,,,MOZNA OKAZUJE SIE A NIE PYTALEM JAK TO ROBI ZE ANI TROCHE NIE CZUC CZOSNKU
  • ~Kolega
    (2012-10-28 14:18)
    Izydor nie rezygnuj z sexu !!!
  • ~alek
    (2013-01-05 07:59)
    Najlepiej szturchać ręką wtedy zakażeń nie będzie.
  • ~PIKO
    (2012-10-26 00:12)
    JESTEM STARSZY I CO TO SEX ORALNY JAK RANEGO NIE WIEM ...Z KOBIETA OCZYWISCIE...U MNIE W PRZYCHODNI LEKARZ NA GLOS SLYSZALEM JAK KRZYCZL NA KOBIETY STARSZE OCZYWISCIE...PANI SIE PODMYWA...TA ODPOWIEDZIALA TAK PROSZE DOKTORA OD DZIS ZACZNE
  • ~alek
    (2013-01-03 11:18)
    a na co szkodzi sek analny? tak z ciekawosci?