• ~o
  (2012-02-06 00:23)
  jaka profilaktyka?? jacy lekarze?? od pol roku mam objawy w 100 proc zgodne z rakiem nosogardzieli, latam od lekarza do lekarza , nikt zadnych badan mi nie zlecil co wiecej bez zadnych badan wmawiaja mi ,ze mam nerwice , co rusz tylko nowe antybiotyki bo objawy nie ustepuja, wiec co moze pacjent skoro lekarz ma to wszystko gdzies?
 • ~KUBA
  (2012-08-02 14:13)
  Mam na imię Jakub mam zaledwie 18 lat i chodzę do szkoły. W szkole po w-f ciężko mi się oddychało nawet dusiło, myślałem że to przeziębienie albo po prostu zadyszka. Pewnego wieczoru złapał mnie taki ból gardła że nie dopisania. Rano postanowiłem iść do lekarza ale jak lekarze antybiotyk i zwolnienie 3 deni i z głowy. W czasie zwolnienia czytałem dużo w necie i składałem sobie wszystko do kupy... Po 3 dniach pojechałem do poznania do szpitala na prześwietlenie zrobioną mi gastroskopie i uznali że jest wszystko ok.Wnocy tego samego dnia krew leciała mi jak głupia byłem sam w mieszkaniu zadzwoniłem po kolegę i po pogotowie. wykryto mi raka gardła i co raz bardziej wiem że umieram. ostrzegam was dbajcie o swoje zdrowie. pozdrawiam jakub
 • ~RAY
  (2012-04-05 14:32)
  JA MAM MEGA PROBLEMY Z GARDŁEM I MIGDAŁKAMI - ŻADEN LEKARZ (A CHODZE PRYWATNIE) NIC NIE BADAŁ. KAŻDY TYLKO ZAJRZY NA 2 SEKUNDY, ZAPISZE ANTYBIOTYK I KASUJE OD 100-250 ZŁ. GDZIE TU ***** BADANIA ???
 • ~agnieszka
  (2012-09-27 13:30)
  ja miałam kiedyś zapalenie gardła, aż mo głos odjęło. język migany był wtedy hehe
 • ~tomek
  (2011-03-08 13:39)
  do jazu
  tak człowieku, co ty sobie wyobrażasz, że ktoś za tobą będzie latał i cię prosił, każdy musi dbać o siebie, żyjesz na dzikiej planecie, gdzie kazdy pyłek zwany dumnie człowiekiem musi się troszczyć sam o swój tyłek

  poza tym nie chcę wydawać moich podatków na takich leni jak ty

  nie zyjesz w krolestwie niebieskim, tylko na planecie Ziemia; helouuuuu! obudź się, spojrz w kosmos, spojrz na historię swiata i sie zastanow nad swoją naiwnością
 • ~romualdfranckiewicz@wp.pl
  (2013-11-20 15:04)
  Zachorowałem trzy lata temu na raka gardła i języka. Jestem po radio i chemioterapii.Miałem duże problemy z jedzeniem po tej całej zabawie. Straciłem zupełnie smak i po trzech latach, trwa to częściowo do dziś. Jeść coś musiałem, więc zacząłem wymyślać sobie potrawy. Z kilku elementów doszedłem do mikstury z 40 składników. Wszystko miksowane, smak nieistotny. Efektem jest to, ze utrzymuję wagę i od trzech lat badania kontrolne są pozytywne. Skład karkołomnej mikstury do uzyskania pod moim adresem.
 • ~jazu
  (2011-03-08 07:04)
  A gdzie profilaktyka? Gdzie informacje? A czas oczekiwania na badania?
  Czy to wszystko tez lezy po stronie pacjenta pani kopacz od "przekopania na gleboskosc 1 metra"?
 • ~drzazga
  (2013-09-20 15:07)
  Ja dostałam przekaz na onkologię 13 maja z podejrzeniem obrzęku reinkiego-za terminem czekam do 2 pozdziernika - dzisiaj laryngolog stwierdził niestety guza krtani- i jak się to ma do dbania o siebie !!!
 • ~mkk
  (2011-03-08 03:59)
  Piszecie: "Tymczasem praktyka onkologów pokazuje, że pacjenci lekceważą niepokojące objawy i zdecydowanie zbyt późno zgłaszają je lekarzowi."
  A moze ktoś fachowy podałby tu, jakie to sa objawy raka gardła i raka migdałków?
  To pewnie zmniejszyłoby liczbę "zapuszczonych" nowotworów.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.