Przełom w leczeniu raka krwi - skuteczny lek

| Aktualizacja:

Lek na szpiczaka w postaci przeciwciała monoklonalnego to prawdziwy przełom w leczeniu pacjentów z tym nowotworem; daje bowiem bardzo dobre efekty nawet u chorych, u których przestały działać inne terapie – ocenia francuski hematolog prof. Mohamed Mohty.

wróć do artykułu
 • ~Aneta
  (2017-11-13 15:45)
  Witam.. Mój ojciec ma raka trzustki, wykryty w lutym tego roku. Lekarze dali mu kilka miesięcy życia. W tej chwili jak on to nazywa "chodzi na imprezy chemiczne" czyli na cykle chemii i Tato wyszukał w necie Sklep internetowy Konopna Farmacja Poznań i kupił tam ekstrakt konopny CBD + CBDA 6 % , napisze stronę choć co nie który będą odbierać to za reklamę www konopiafarmacja pl , ale warto kupić takie rzeczy z sprawdzonych źródeł Świeże wyniki rezonansu - choroba cofnęła się o 40%. Zaznaczam tylko, że to rak w IV notabene ostatniej fazie, więc lekarze nie dawali żadnych szans a teraz przychodzą i robią "rybkę".... Cóź nauka i medycyna jest potrzebna, ale nie można jej zawierzać w 100% tylko szukać innych rozwiązań oczywiście w granicach rozsądku. Lekarze mówią, że to cud.... hmm
 • ~JM
  (2017-11-13 17:09)
  Litości. Na portalu zdrowie nie róbcie takich błędów. Szpiczak nie jest rakiem. Sprawdzić proszę sobie. Nie każdy nowotwór złośliwy jest rakiem (mięsak, czerniak...), każdy rak jest nowotworem złośliwym.
 • ~sensum
  (2017-11-13 21:34)
  U nas refundacji nie będzie bo kasa pójdzie na Kolumny Niepodległości i ten nowy instytut Odwagi czy jak tam się on ma nazywać...
 • ~FELCZER
  (2017-11-19 22:30)
  SCIEMA, jak zwykle gdy chodzi o ta tematyke. Tzw. szkolna medycyny NIE JEST W STANIE LECZYC nowotworow. Wyciecie, naswietlenie i chemia leczy raka, a ZIEMIA JEST PLASKA SZAJBA... :)))))

Może zainteresować Cię też: