Czosnek, duchy i lewatywa z kawy. Oto sposoby na raka

| Aktualizacja:

Lekarze nazywają ich oszustami, chorzy mają nadzieję, że to cudotwórcy. Onkolodzy alarmują – bardzo wielu pacjentów cierpiących na raka korzysta z usług bioenergoterapeutów. Uzdrawiacze oferują „leczenie” czosnkiem czy lewatywą z kawy.

wróc do artykułu
  • ~migg
    2011-06-15 22:59
    co z "witaminą B17"? nie pomaga, tylko szkodzi. przeczytaj chocby tu: http://blogdebart.pl/2010/07/29/witamina-w-cudzyslowie/
  • ~Joniusz
    2011-11-09 10:07
    Prawdopodobnie tego typu artykuly sa wyssane z palca lub naciagane przez fiirmy farmaceutyczne...Ludzie sa tak glupi ze nie potrafia zrozumiec ze silny system inmmumologiczny jest w stanie skopac dupe kazdej komurce rakowej na wejsciu...Obzerajcie sie nadal chipsami,frytkami i innym ****** a nastepnie zapieprzajcie do lekarza ktory sam bedzie zyl 50 lat bo ***** wie...a piszacy ten artykul powinien sie zastanawic dlaczego w Japonii sa prawie zerowe statystyki zachorowan na raka...nawet dziecko by zrozumialo ze odpowiedzia jest styl zycia ...prosta ,dobrze dobrana dieta oraz rozwoj wewnetrzny to droga do zdrowia i szczescia w zyciu.
  • ~natura
    2012-03-15 20:48
    Pracuję z lekarzami więc wiem o co w tym wszystkim chodzi. Na pewno nie o wasze zdrowie kochani. Jeśli nie weźmiecie je we własne ręce będzie źle. Lekarze znają się tylko na chemii i na chorobach a na zdrowiu wcale. Więc jak nie zmienicie stylu zycia, będziecie nadal jeść mięso, konserwanty, fast foody to niedługo doczekacie się raka. a lekarze i koncerny farmaceutyczne zacierają ręce, będzie kogo leczyć...
  • ~Adamk
    2012-03-22 21:43
    Osobiście znam kilkadziesiąt osób, które zmieniając styl życia wyszły z najpoważniejszych chorób tzw. nieuleczalnych. Okazuje się, że wielu bioenergoterapeutów posiada zapisane grube księgi setek osób , które przy pomocy niekonwencjonalnych metod pokonały raka. Polecam lekturę, która otworzy oczy na prawdziwe przyczyny chorób :
    "Przesłanie choroby - choroba twoja szansą"
  • ~guślarz
    2011-06-14 07:41
    A co - może zreformowana kopaczowska służba zdrowia wyleczy? Nie kazdy jest Wałęsą.
  • ~...
    2011-06-14 00:11
    a co z witaminą B17??? błagam was ludzie lek na raka istnieje od kilkunastu lat tylko korupcja farmakologiczna to zataja powód lekarstwo które jest darmowe= brak kilkunastu mld$ rocznie w kasie za leczenie radioterapią.
  • ~czarny kocur
    2011-06-13 16:23
    Ludzka głupota nie zna granic, dlatego, że nie chce znać LEKARZY.
    I to jest nieszczęście wielu chorych.
  • ~farmi
    2011-06-13 20:09
    Lepiej wierzyć w lobby koncernów farmaceutycznych niby leczyć/zarobić/nie wyleczyć.
  • ~Wiem bo widziałem
    2011-06-13 22:59
    Lekarze to pachołki na smyczy koncernów farmaceutycznych, to zwykli sprzedawcy co wystawiają WZ do magazynu tzw. apteki...
    Ich skuteczność leczenia raka jest porównywalna z czosnkiem i duchami...
  • ~Jasio
    2012-07-26 22:28
    Tylko rząd, firmy farmaceutyczne lekarze, sądy i prawnicy chcą dla nas dobrze i mają prawdę w kieszeniach. Reszta to heretycy, opętani i żerujący na ludzkim nieszczęściu :)