• ~Huba buba
    (2012-10-19 10:28)
    łeeee nie znoszę imbiru :o na podromach mitów medycznych czytałam, że najlepszym sposobem na grype jest szczepienie, sama jeszcze sie nie szczepiłam, ale brzmi to ciekawie, szczepionka za 3 dyszki i spokoj na całą zimę? super! musze tylko najpierw skonsultowav to z moim lekarzem, bo nie ma to jak wiedza prosto od specjalisty :)
  • ~Ela
    (2012-10-21 19:40)
    Każdy ma swoje sposoby, ja mam bardzo prosty, np. Fervex na rozgrzanie (cały) czosnek, działa antyseptycznie, do tego trzymany w buzi ( cienki plasterek np.)chroni przed katarem. Jednak nie należy przesadzać z czosnkiem i nie zjadać od razu całej główki, bo to przesada i do tego wydziela się wraz z potem.
    Czosnek przez nasze babcie nazywany jest naturalnym antybiotykiem i jest skuteczny w czasie przeziębień, łączony ze środkami rozgrzewającymi organizm.
    Mnie pomaga.
  • ~gerry5
    (2012-10-22 15:33)
    Trujcie się dalej chemią i osłabiajcie organizm tego włąsnie chce farmacja
    zamiast leczyc się roślinami ri hartować ciało
  • ~herman
    (2012-10-22 15:35)
    re huba buba
    nie naganiaj na toksyczne szczepionki
    to syf chemia rtęc i
    najgorsze juz w Afryce w 2009 próbowali wszczepiac mikroczipy ale sprawa się wydała po zbadaniu składu
    więc przestań kłamać.
  • ~huba buba
    (2012-10-27 01:12)
    ja nikogo nie naganiam, mowie ze sama sie jeszcze nie szczepiłam przecież, ale samo założenie jest super przeciez. Pozatym, wszytscy mowia ze szczepiac sie pakujemy kase do kieszeni koncernów farmaceutycznych. A przeciez chorujac na grypę robimy to samo. Leki nie rosną na drzewach. Nie wierze poprostu, że lekarze do ktorych chodze polecają mi coś coś jest dla mnie szkoliwe, jako lekarze maja pewne obowiazki jak nie moralne to zawodowe! Ale może jestem naiwna jak dziecko
  • ~lekarz
    (2012-10-30 07:53)
    Katar i kaszel to nie są objawy grypy,tylko przeziębienia.Głupota dziennikarzy osiągnęła apogeum
  • ~tadek
    (2012-10-30 19:08)
    Jak leczyć katar
    Na katar skutecznie działają inhalacje. Do miski z wrzątkiem dodaj kilka kropli olejków eterycznych: sosnowego, lawendowego, eukaliptusowego. Pochyl się nad miską i oddychaj przez nos około 5 minut. Wrzątek do inhalacii płuc to dość radykalne leczenie. Może pt.redaktor wypróbuje na sobie.
  • ~Pafnucy
    (2012-11-29 22:48)
    Ilu Polaków w Polsce to tyle rad. Każda rada radę goni! A ja Wam proponuję najlepszą metodę: na łóżko kładzie się koc, lub koce. Następnie trzeba wziąć prześcieradło możliwie duże. To prześcieradło należy całe zamoczyć w najgorętszej wodzie. Lekko odcisnąć wodę. Osoba chora w tym czasie rozbiera się do naga. To mokre prześcieradło natychmiast rozłożyć na łóżku z kocami. Osobnik nagi kładzie się na tym prześcieradle. Natychmiast zawinąć go w to położone mokre prześcieradło razem z głową. Pozawijać osobnika w te koce i przykryć kołdrą. Pozostawić go w spokoju na MAKSIMUM 20 minut podchodząc co parę minut aby wytrzeć pot spływający po twarzy. W między czasie przygotować suchą bieliznę do spania i suche łóżko z kołdrą. Maksymalnie po tych 20 minutach poodkrywać delikwenta, natychmiast wytrzeć ciepłym mokrym ręcznikiem i później suchym. Przebrany w suchą bieliznę natychmiast do suchego łóżka. Ten zabieg robi się wieczorem. NIE WOLNO TEGO ZABIEGU ROBIĆ OSOBOM MAJĄCYM KŁOPOTY Z SERCEM. Rano jak NOWY BÓG!
    Katar? Też jest sposób zredukowania kłopotów znosem. 1. Uciska się do około 1 min. przestrzeń między brwiami tzw. TRZECIE OKO . 2. Uciska się okolice guzków łzowych - około 1 min. 3. lekko zwilżyć maścią bursztynową nos. Masuje się całą konstrukcję nosa - około 1 min. 4. Tą samą maścią zwilżyć krawędzie kości policzkowych. Masuje się te krawędzie od nosa aż do ucha - około 1 min. Przed twarzą w odległości do 10 cm. do dołu zrobić kilka passów. I to wszystko powtórzyć w miarę potrzeby.po kilku godzinach. Zapraszam na "winko czosnkowe" na stronę www.eioba.pl/pafnucy/articles.
  • ~luk1407
    (2013-01-10 07:56)
    fragment orędzi Ostrzeżenie - Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne SZCZEPIENIA, które spowodują CHOROBY na całym świecie. --- Orędzie nr 468 z serii Ostrzeżenie Niedziela, 17.06.2012, godz.20.15 --- Moja droga, umiłowana córko, plany MASOŃSKICH grup przejęcia światowych WALUT, są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne SZCZEPIENIA, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego SZCZEPIENIA, ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ. Ich złe plany zszokowałyby te wszystkie niewinne dusze, które nie mają pojęcia, jak oni są POTĘŻNI. Napędzani żądzą władzy, bogactw i pragnieniem bycia boskim we wszystkim co robią, uważają, że są niezwyciężeni. Kontrolują banki, RZĄDY i są odpowiedzialni za spowodowanie TERRORU na Środkowym Wschodzie. Kontrolują wiele światowych MEDIÓW i prawda o ich nikczemności ukryta jest za tak zwanymi HUMANITARNYMI organizacjami. Niestety, bardzo niewiele BOŻYCH dzieci wie o ich planach. Wiedzcie, że Ręka Mojego OJCA spadnie tak nagle i szybko na te NARODY, które chronią takich złych przywódców. Zostaną uderzone przez tsunami i trzęsienia ziemi o takiej wielkości, że zostaną całkowicie wymazane. Ci, którzy uważają, że są tak potężni, zobaczą ogień spadający z nieba tuż przed Moim Powtórnym Przyjściem. MORZA staną się jeziorami OGNIA i trudno im będzie ukryć się przed ręką KARY wylewanej na te nikczemne dusze, które odrzucą Mój Kielich. Nieposłuszni do końca, walczyć będą z Moim Przedwiecznym Ojcem i Mocą Niebios. Współdziałając z ANTYCHRYSTEM z grup, które on rozwija, zrozumieją błąd swojego postępowania, gdy będzie już dla nich ZA PÓŹNO. Wielu z tych grup, w tym LIDERZY banków, rządów, szefowie dużych firm, z których wszystkie są połączone i pracują razem, aby ze zwykłych ludzi uczynić nędzarzy, zmieni się po Ostrzeżeniu. To zatem będzie dobre. Czas dla Mnie, aby oddzielić te dusze, które Mnie kochają od tych, które stoją po stronie ZŁEGO, nie jest odległy. Jesteście ostrzeżeni. Będzie tylko tyle czasu, aby się NAWRÓCIĆ. Dusze, które najbardziej potrzebują Mojego Miłosierdzia należą do tych nikczemnych grup, które nie mają szacunku dla Bożych praw. Musicie się MODLIĆ, aby oni ujrzeli Prawdę. Musicie się modlić, aby powstrzymali zadawanie życiowych udręk poprzez okropne USTAWY, które zamierzają wprowadzić. Musicie się modlić o powstrzymanie ludobójstwa, które planują, gorszego niż to, dokonane przez HITLERA w czasie II wojny światowej. Ta grupa, największa ilościowo od czasu ich powstania w średniowieczu, to armia SZATANA. Będą prowadzeni przez ANTYCHRYSTA. Zaplanowali wprowadzenie swojej KONTROLI w bankach na dziesięciolecia. Przez ostatnie 15 lat zaplanowali wprowadzenie Znamienia BESTII, CZIPA, do którego wszczepienia w CIAŁO zmuszany będzie każdy mężczyzna i kobieta, aby mieć dostęp do ŻYWNOŚCI. Teraz, kiedy nadszedł dla nich czas, aby przedstawić ich NOWĄ ŚWIATOWĄ WALUTĘ, wiedzcie, że modlitwy, wiele modlitw, mogą pomóc OSŁABIĆ wiele z ich planów. (...) Jedynie Ja, Jezus Chrystus, mogę was doprowadzić. Pamiętajcie, że beze Mnie jesteście niczym. Wasz Jezus
  • ~senna
    (2016-09-21 11:56)
    Ja w szczepienia nie wierzę, szczepisz się jednego roku na grypę a ona i tak się zmutuje i powstanie nowy szczep. Od ponad dziesięciu lat nie byłam szczepiona i nie zachorowałam na nic, poza przeziębieniem. Trzeba się nauczyć działać w pierwszej dobie infekcji i nie dopuszczać do stanu zapalnego. Walczyć z katarem poprzez inhalacje i oczyszczanie nosa wodą morską. Na męczący kaszel podawać fosidal, żeby zlikwidować jego przyczynę. A dla wzmocnienia brać witaminy, kupić probiotyk acidolac, żeby wzmocnić naturalne funkcje obronne organizmu. I co bardzo ważne dużo odpoczywać i więcej spać.