• ~bronstein z nalewek
    (2012-11-09 19:49)
    Ja nie choruję, bo jestem obrzezany i jem czosnek.
  • ~jagrudz
    (2012-10-30 14:57)
    chcesz zachorować zaściep się
  • ~Gusiek460
    (2012-10-15 08:29)
    Reklamy marketingowe na koniec roku. Wyprzedaż towaru zalegającego pełne magazyny.
  • ~Gaga
    (2015-10-08 18:06)
    Wysłichaj na YouTube : Bill Gates i skuteczne metody depopulacji i bédziesz wiedzieć czy masz szczepić się, czy może wolisz być zdrowy
  • ~Gaga
    (2015-10-08 18:11)
    Co za pytania, czy szczepić się, czy nie. Wystarczy posłuchać na YouTube na temat szczepionek i ich skutkach. Wypowiadają się tam znani lekarze, naukowcy.
  • ~jan
    (2012-11-22 01:56)
    Właśnie cIęzarnym i astmatykom szczepienia najbardziej szkodza. unikac szczepionkowej zarazy jak ognia.
  • ~o nie
    (2017-10-03 22:41)
    Jeśli WHO zaleca, to ja na pewno sie nie zaszczepię!
  • ~sam
    (2012-10-18 03:11)
    Szczepienia zwiekszaja ryzyko zachorowania na grype i smierci. Szczep sie durniu!
  • ~lunk
    (2012-10-15 23:25)
    Światowa Organizacja Zdrowia, założona przez niemieckiego lekarza który robił doświadczenia na ludziach w obozach koncentracyjnych. Teraz zabijają ludzi szczepionkami.
  • ~Abuk
    (2012-11-11 04:13)
    Pomijając różne "fakty" to przecież nie po to organizm posiada coś takiego system immunologiczny, który musi być hartowany i to nie na zasadzie szczepionki tylko przebytej grypy. W ten sposób sezonowo organizm się uodparnia, poza tym obok leków należy dokonać uzupełnienia w diecie, spożywać produkty bogate w witaminy(zwłaszcza C), antyoksydanty oraz mikroelementy.

    Podejrzewam, że gdyby na noc każdy zjadał 2-3 ząbki czosnku na noc np roztartego na kromce z masłem to nastąpił znaczący spadek zachorowań na przeziębienia, a przebieg takich chorób jak grypa byłby łagodniejszy i mniej ryzykowny.