• ~vh
    (2015-02-19 10:31)
    wystarczy sie odchudzic - zrzuccie bantuchy tlusciochy...
  • ~maz z katoliczka
    (2015-02-19 11:23)
    A KSIEZA mowia ze przed stosunkiem trzeba znac temperature cial partnerki i ja jej dalem termometr i mi opadl ! Moja partnerka chce po Bozemu jak KSIEZA nakazuja pod koldra i bez swiatla i nawet jej cipy i piersi nie widzialem przez 10 lat
  • ~bum-bum
    (2015-02-19 18:18)
    Brak kobiecości powoduje, że wyżlice nie mają wzięcia.
  • ~Rafał
    (2016-10-14 08:19)
    Waga i styl życia maja bardzo duży wpływ na potencje i płodność! Skąd wiem? Po sobie! Gdy licznik mojej wagi wskazywał 108 kg, miałem problemy z płodnością i erekcją! Bardzo długo staraliśmy się z żoną o dziecko... Dopiero kiedy zrzuciłem wagę, coś ruszyło! Dzięki diecie, ćwiczeniom wróciłem do formy fizycznej, a dzięki tabletkom Eron Plus odzyskałem męskość. Teraz moje erekcje są długie i mocne, a żona jest w siódmym niebie. Oprócz tego dzięki tym tabletkom poprawiła się jakość mojego nasienia. Mam nadzieję, że niedługo zostaniemy rodzicami.
  • ~Klaudek
    (2016-08-24 15:01)
    Witajcie Testowałem już wiele suplementów na potencje. Począwszy od tych aptecznych, a skończywszy na tych kupionych w internecie. Niestety żaden z nich nie okazał się skuteczny. Straciłem tylko czas… i pieniądze… Za namową kolegi kupiłem Eron Plus – to była moja ostatnia deska ratunku. I na szczęście skuteczna! W końcu udało mi się sprostać wymaganiom mojej żony! Można powiedzieć, ze wręcz nie wychodzimy z łóżka!
  • ~Andrzej
    (2017-01-05 21:35)
    Dieta też jest bardzo ważna ale można uzupełniać składniki w organizmie wpływające na potencję suplementami. Ja zażywam permen king i jestem bardzo zadowolony.
  • ~Franciszek
    (2017-01-19 21:34)
    Z wiekiem niestety produkujemy coraz mniej różnych substancji, również tych wpływających na potencję dlatego dobór odpowiednich składników w naszej diecie jest taki ważny. Suplementy mają to do siebie, że ich skład jest dobierany przez specjalistów i dlatego są świetnym uzupełnieniem codziennej diety.
  • ~Andrzej
    (2017-02-10 22:00)
    Czy to wiek czy inne czynniki takie jak stres czy choroba można działać w kierunku tego, żeby wszystko było dobrze. Permen ma podwójną dawkę L-arganiny co stawia go na podium jeżeli chodzi o tego typu suplement.