• ~ignorant
    (2013-11-20 14:53)
    Tekst pisał ginekolog z prywatnej kliniki, dlatego nie dziwi mnie, że pominął pierwsze i najważniejsze badanie: NASIENIA partnera/męża. Nie wiem czy laboratorium INVICTY robi takie badania - pewnie tak, ale koszt badania spermy (15zł), jest dla nich nieatrakcyjny. Co innego tomograf z przedmuchiwaniem jajowodów( Od 1000 do 2500zł)
  • ~irena
    (2013-10-28 18:36)
    Chodzi o zwyczaj aby jeszcze przed oblubieńcem najpierw pannę młodą obejrzał pan ginekolog. Ma przejąc rolę podobną do pierwszej nocy po dawnej szlachcie. A moze mężów powinni zastapic panowie ginekolodzy???. Co na to damy?.
  • ~wiele bny
    (2013-10-31 00:08)
    strzeżcie dzieciaczki przed klerem dopiero jak skoncza 18 lat kler wont od bahorków
  • ~wal lebny
    (2013-10-31 00:10)
    kler to zagrozenie dla dziecka mówcie o klerze dzieciom w wieku 18 lat
  • ~Bobik
    (2013-10-27 23:16)
    Kochajcie się po "bożemu" albo "na pieska".
  • ~absinth3
    (2013-10-28 01:46)
    Słodki tekścik hehe
    do eugeniki jeden krok jeden jedyny krok nic więcej hihihi
    zaś na starość eutanazja. Superb

    A jak się prawidłowo przygotować do eutanazji- przeczytamy już niedługo (prosimy jakiś seksi wysportowanych nieboszczyków)
  • ~kucharka Danuta W.
    (2013-10-28 07:34)
    to powinno się robić wszystko od wczesnej młodości a nie na dzień przed ew. zapłodnieniem
  • ~karolinka
    (2013-12-11 13:16)
    Starajacy się o dziecko muszą sobie zdawać sprawę z wielu rzeczy... Niestety, mimo tego, że w sieci istnieje cała masa portali parentingowych, do tej pory żaden nie był w całości poświęcony problemom w staraniach o dziecko. Na szczęscie wreszcie się to zmieniło. Polecam www.staraniowy.pl - ekspercki serwis o in vitro, niepłodności, adopcji i wielu wielu innych - ważnych rzeczach dla tych, którzy chcą zostać rodzicami
  • ~Lilka
    (2013-12-31 00:12)
    Zdrowa dieta, odstawienie używek i uzupełnienie kwasu foliowego powinno ułatwić sprawę. Sama łykałam femibion, a mój partner zwykły kwas. To ważne dla zdrowia malucha.
  • ~hanka
    (2013-10-30 14:27)
    Panie Zielinski, to chyba zarty. Ile w to trzeba inwestowac?? Ludzie juz dawno maja dzieci bez tych wszystkich cudow i wielka wiekszosc rodzi sie zdrowa i normalna. Ale te wszystkie badania to wspanialy "business"--powodzenia, jezeli znajdzie Pan tylu naiwnych.