Łódź: 80 dzieci urodziło się dzięki miejskiemu programowi in vitro

Narodziny 80 dzieci i 143 ciąże - to bilans niespełna dwóch lat działania miejskiego programu in vitro w Łodzi. Dotychczas zgłosiło się do niego prawie 550 par. Co roku na dopłaty do procedur wspomaganego rozrodu miasto wydaje milion złotych.

wróć do artykułu
  • ~pyton
    (2018-06-12 23:30)
    mają bruzdę?
  • ~in vitro za własne pieniądze!
    (2018-06-12 23:13)
    In vitro tak, ale za własne pieniądze!! Wara od pieniędzy podatników!! Dlaczego ja , podatnik, który płaci alimenty trzem babom, mam fundować taki drogi zabieg, ofermom i nieudacznikom, którzy nie wiedzą co się z babą w łóżku robi? Niech te ofermy się in vitrują za własne pieniądze, a od pieniędzy podatników wara!
  • ~Atak misia
    (2018-06-12 22:50)
    Brawo!
  • ~wierny
    (2018-06-11 21:34)
    Dzięki Bogu, że metodą IN VITRO,jeżeli było to konieczne dla szczęścia małżonków . Pamiętajmy że zgodnie z nauką KRK nic nie dzieje się na świecie bez WOLI BOGA. Ten ksiądz, który niedawno głosił,że dzieci poczęte tą metodą są rozpoznawalne na ulicy bo mają wklęsłe czoła, to antychryst, bo neguje dzieło boskie. EPISKOPAT UZNAJĄCY POCZĘCIE TĄ METODA ZA GRZECH NIE MOŻE MIEĆ RACJI, BO ZAPRZECZA WOLI BOSKIEJ. AMEN
  • ~złośliwy
    (2018-06-11 20:03)
    No to teraz trzeba zgodnie z wytycznymi PISu w obecności księdza egzorcysty wszystkie te dzieci utylizować.
  • ~Krzysiek
    (2018-06-11 18:36)
    A ile dzieci zginęło, bądź jest mrożonych???
  • ~Kasia
    (2018-06-11 11:12)
    143 ciaze i 80 dzieci, czyli 63 umarlo, bo ktos tam poczul sie bogiem.......... Daliby te pieniadze zeby ludzie nie musieliby tyle czasu do specjalistow czekac.
  • ~End
    (2018-06-10 16:46)
    Biedronia zaplodnic przez invitro niech ma potomka.
  • ~vjk;.
    (2018-06-08 23:22)
    A tysiące zaborcjonowali !!
  • ~irracjonalność
    (2018-06-07 21:56)
    Nie rzadko bezpłodność jest konsekwencja stosowania antykoncepcji przez lata. Jak więc ktoś walczył rozmyślnie z płodnością przez lata to niech teraz finansuje sam jej leczenie. Logiczne, prawda?
  • ~aleteia
    (2018-06-07 21:49)
    In vitro nie jest metodą leczącą lecz inżynieryjną. Po co ludziom wmawiać nieprawdę? Podobnie jak związek osób tej samej płci. Będzie on jakimś związkiem, ale nigdy nie będzie małżeństwem.
  • ~fantasmagoria...
    (2018-06-07 21:09)
    za 25 lat spotka się Jaś z Małgosią... cześć jesteś taaaka piękna... cześć a ty taki odważny... zakochałem się w Tobie... a ja w Tobie... weźmy ślub. ok. …Panie doktorze, co jest z nami nie tak, dlaczego to się stało... hmmm… no cóż... jakby to powiedzieć... z genetycznego punktu widzenia pochodzą Państwo od tego samego ojca... sic!{}

Może zainteresować Cię też: