Dzieci rodzą dzieci. Czy to skutek braku edukacji seksualnej?

| Aktualizacja:

Wiele nastolatków zostaje obecnie rodzicami. Dlaczego tak się dzieje?

wróć do artykułu
 • ~hormon
  (2017-11-14 22:00)
  XXI wiek to nie jest średniowiecze... Dlaczego oni ciągle powtarzają stare wyświechtane, głupawe, slogany? A co tu ma do rzeczy średniowiecze?
 • ~bp
  (2017-11-14 22:16)
  myślę, że raczej jest to wynikiem wprowadzenia edukacji seksualnej a nie jej braku. Za moich czasów (jestem po 40) po lekcjach grało sie w piłkę, no a czasem , dla szpanu, któryś z kolegów "chodził z laską". No różne głupoty były w głowie, ale seks był niejako uśpiony. Obecnie tylko edukacja i edukacja seksualna, to i dzieci sie rozbudza.
 • ~Helka
  (2017-11-15 08:49)
  Mysle, ze po pierwsze, szybciej dojrzewaja, po drugie seksualizacja wszystkich dziedzin, dostep do erotycznych filmow o kazdej porze dnia i nocy, erotycze reklamy, po trzecie rodzice robia juz z malych dziewczynek sexotki, ciasne bluzeczki, spodnie , maquillage, bizuteria. Ja bylam dzieckiem bardzo dlugo erotyka mnie nie interesowala i wcale nie bylam ciekawa na seks, a tv moglam tylko do 8 ogladac, pod warunkien, ze lekcje byly odrobione. W wieku 14, 15, 16 lat nie maja dziewczyny " ochoty", raczej ciekawosc .Z chlopaki jest inaczej, u nich trwa burza hormonalna. W szkole te " pierwsze" dziewczyny chwala sie , ze one juz, no i zadna nie chce byc gorsza. Wychowanie, przede wszystkim w domu jest wazna. Wazna jest to jakie wartosci przekazuja rodzice.

Może zainteresować Cię też: