Chcesz oddać dziecko do przedszkola? Musisz je zaszczepić. Tego chcą lekarze

| Aktualizacja:

Przed przyjęciem do żłobka, przedszkola czy szkoły rodzice powinni przedstawiać zaświadczenie potwierdzające wykonanie u dziecka szczepień obowiązkowych – uważa Naczelna Rada Lekarska, która zaapelowała do ministra zdrowia o pojęcie prac legislacyjnych w tej sprawie.

wróć do artykułu
 • ~Roman
  (2017-07-11 14:02)
  W Polsce trzeba wprowadzić prawo karania za tego typu nawoływanie do niezbywalnego prawa człowieka do decydowania o zabiegach medycznych. Jak tych przekupionych lobbystów w białych kitlach pozbawi się prawa wykonywania zawodu, to zaraz im się przestanie kalkulować sprzedawanie etyki lekarskiej za wczasy na Dominikanie.
 • ~Adrian
  (2017-07-11 09:02)
  Widzę tutaj różne spojrzenia na szczepienie. Są też tacy, którzy nawet nie zapoznali się z badaniami akademickimi lekarzy z całego świata, którzy jasno stwierdzają, mając na to dowody w postaci wyników badań, że do szczepionek dodaje się celowo enzym Analgazę, który powoduje mutację komórek w raka. To tylko kropla w morzu. Nie rozumiem, jak można przymuszać ludzi do czegokolwiek. Człowiek powinien na podstawie wiedzy decydować co robić, a nie na zasadzie demagogii. Nikt z Was nie sprawdzał badań klinicznych szczepionek. Nikt z Was nawet nie zna składu szczepionek, a jednak twierdzicie, że są dobre. Ja nie mówię, że nie. Te szczepionki są złe, należy opracować nowe, przy kontroli społecznej. To raz. Po za tym nie rozumię, dlaczego rząd polski promuje prywatne firmy farmaceutyczne. Mogę się tylko domyślać, że za coś PiS musi mieć możliwość wybudowania 130 metrowego biurowca w Warszawie. Pieniądze nie biorą się z powietrza. Wystarczy przepchnąć uchwałę i konta fundacji rosną w górę. Tak to działa. Jedno jest pewne. Zanim zaczniesz stanowczo twierdzić jako laik, że obecne szczepienia są dobre, w momencie w którym w ONZ mówi się o koniecznej depopulacji, a raport przewiduje, że Polska w niedługim okresie czasu będzie miała tylko 21 milionów mieszkańców z obecnych 37 milionów, to te 16 milionów musi gdzieś zniknąć. Najlepiej podać bezbronnemu dziecku szczepionkę, która już zajmie się z czasem upośledzaniem organizmu aż do zgonu. Myślcie ludzie. Osąd można wyrobić sobie zapoznając się ze wszystkimi aspektami sprawy szczepień. Dlaczego piszę w ten sposób? Bo sam zmagam się z chorobą mojego dziecka, która wyniknęła z NOP...miałem w pełni zdrowe dziecko, teraz nie mam kogo za to obwinić, bo w Polsce nie istnieje proces odszkodowawczy...
 • ~łasuch
  (2017-07-11 07:39)
  Ale skoro szczepionki są tak skuteczne,to jak nieszczepione dziecko może narażać(zarażać) te szczepione ?
 • ~hl
  (2017-07-11 06:38)
  Skorumpowana kasta.
 • ~hiob
  (2017-07-11 00:32)
  Jest nas dużo za dużo. Koniec ze szczepieniami. Dajmy szansę Ziemi.
 • ~profesor
  (2017-07-10 19:09)
  Czy ci lekarze będą także PŁACIĆ z własnej kieszeni za leczenie powikłań po szczepionkach?!
 • ~qqq
  (2017-07-10 18:03)
  I to jest sluszna decyzja. Brawo. Jak ktoś nie chce szczepić niech nie naraża innych.

Może zainteresować Cię też: