Ma dwie twarze i dwa mózgi. Urodziło się niezwykłe dziecko

| Aktualizacja:

To niezwykły przypadek bliźniąt syjamskich, medycyna zna tylko 35 takich przypadków. W Sydney urodziło się dziecko, które ma jedno ciało i jedną głowę, a na niej dwie twarze. Bije dla niego jedno serce, zaś mózgi są dwa, tyle że połączone jednym pniem mózgu.

wróć do artykułu
  • ~azor
    (2014-05-13 23:52)
    ten bóg to ma fantazje
  • ~INTEL-igentny INACZEJ
    (2014-05-14 03:20)
    To jest efekt tych wszystkich Core-Duo na tak zwanym common pipeline!
  • ~Mark Twain III, jr.
    (2014-05-14 03:26)
    A czy jutro też będzie jeszcze o kobiecie z brodą?

    Jak nie - no to proponuję żeby żurnalista z Dziennika poszedł jutro na miasto i dotkliwie pogryzł psa, a może nawet dwa psy!

    Potem - żeby na sygnale odwiózł psy na oddział intensywnej terapii.

    A jak wróci do redakcji - to niech zrobi z tego "news"!

    I
  • ~Mark Twain III, jr.
    (2014-05-14 03:27)
    A czy jutro też będzie jeszcze o kobiecie z brodą?

    Jak nie - no to proponuję żeby żurnalista z Dziennika poszedł jutro na miasto i dotkliwie pogryzł psa, a może nawet dwa psy!

    Potem - żeby na sygnale odwiózł psy na oddział intensywnej terapii.

    A jak wróci do redakcji - to niech zrobi z tego "news"!
  • ~czytelnik
    (2014-05-14 11:47)
    Ci głupi 'rodzice' powinni być ukarani za coś takiego!
  • ~CYNIK
    (2014-05-14 19:20)
    Przepraszam, że zadam kontrowersyjne pytanie. K O M U zależało na tym, aby takie MONSTRUM się urodziło ? Nauce, medycynie ?? Bo rodzicom, gdyby wcześniej byli o taim fakcie poinformowani, na pewno NIE. Podobnie jak i w wielu innych przypadkach sjamskich bliżniaków nierordzielnych.
  • ~Zu
    (2014-05-14 22:08)
    Niepoważni, lekkomyślni i bardzo samolubni ci "rodzice".
  • ~ala22
    (2014-05-14 23:54)
    na szczęście ma dużą szansę szybko umrzeć, bo jak nie, to dorastając miałoby piekło na tej ukochanej przez boga ziemi...
  • ~ala22
    (2014-05-14 23:55)
    a w wąchocku podobno na świat przyszła dziewczynka z penisem i brodą...
  • ~kiknssa
    (2014-05-15 20:55)
    Bo co bo ludzie którzy są chorzy nie mają prawa się urodzić ?
  • ~kat
    (2014-09-24 17:13)
    Zaraz zwymiotuję jakby baby nie ciągły loda to by nie było infekcji bakteryjno wirusowych .
  • ~kato-deformacja
    (2014-10-26 23:18)
    Będzie więcej takich chimer , wolska-katolska kocha deformacje i cierpienie .
  • ~Gosienka
    (2017-08-10 14:18)
    Ilez to chamstwa w tych komentarzach, co sie dzieje z z Polakami???????
  • ~aleteja
    (2017-11-13 23:53)
    Dla tych wyżej piszących lepszym widokiem jest pocięte rozerwane ciało nienarodzonego człowieka. A jeżeli zostanie to ukazane na zdjęciach, to pójdą na barykady przeciwko tym zdjęciom (a nie okrucieństwu aborcji). Dla rodziców szacunek. Pożegnają wkrótce to dziecko i nie będą mieli całe życie kaca moralnego. Ps.Być może niektórzy z piszących wyglądają moralnie gorzej niż to dziecko...

Może zainteresować Cię też: