• ~aaskaa
    2015-09-23 09:36
    zdecydowanie polecam slimcea na blokadę apetytu oraz przyśpieszenie przemiany materii. Te połączenie dało mi rezultat 12kg w 3 miesiące stosowania.
  • ~Nieodkrywca
    2015-09-23 22:20
    Orzechy włoskie są zdrowe pod warunkiem, że pochodzą z własnego ogrodu. Magnez jest w każdej zieleninie.
  • ~Nieodkrywca
    2015-09-23 22:29
    Zamień chilli na marchew i rokitnika. Bardziej swojsko i taniej. Po co kombinować? I dla żołądka lepiej!
  • ~anna
    2015-09-24 00:27
    Moja sąsiadka dożyła setki i wątpię ,żeby jadała bataty, wodorosty itp. Moja babcia żyła 92 lata (zmarła na wskutek wypadku) jadła bardzo tłusto( mięso jadała często i musiało być tłuste).Była względnie zdrowa i sprawna-ogólnie się nie leczyła chyba ,że się przejadła
  • ~aasa
    2015-09-23 09:42
    Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement slimcea. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki Slimcea schudłam ponad 10kg przez 3 miesiące czyli okres kuracji.
  • ~Nieodkrywca
    2015-09-23 22:18
    Zioła to rośliny lecznice, a to co na rośliny zielne stosowane jako przyprawy...
  • ~Nieodkrywca
    2015-09-23 22:21
    Strączkowe generalnie się odradza. Zbyt wiele potasu jest niewskazane dla zdrowia zwłaszcza u starszych. Żelazo i magnez znajduje się w zielonych jarzynach. Po co komu czarna fasola?
  • ~Nieodkrywca
    2015-09-23 22:23
    Truizm na temat owoców, że są zdrowe to chyba wiedziano od dawna. Odkrycie stulecia przez jednego z kucharków...
  • ~Nieodkrywca
    2015-09-23 22:13
    Omega 3 od niedawna, a źródłem białka od dawna...
  • ~Nieodkrywca
    2015-09-23 22:24
    Szkoda kasy na wodorosty. Wystarczy jeść zwyczajne zielone jarzyny, bez kombinowania.