• ~pis
    (2015-12-09 14:19)
    1200 zł na wypłatę ,stres i wyzysk .na pewno schudnie każdy .
  • ~Aleksandra
    (2015-08-04 19:16)
    świetna dieta z talieos, dodatkowo jeżdżę na rowerze, chodzę na basen, wyniki badań mam w normie, wreszcie czuję, że żyję
  • ~beatrix
    (2015-07-29 12:39)
    ja znam taki sposób po 1. nie jezdze tylko chodze do pracy lub jezdze ale miejskim rowerem, po 2. jem o regularnych porach, po 3. łykam piperine forte dla poprawy funkcjonowania układu pokarmowego i lepszego trawienia, po 4. nie podjadam w nocy i po 5. staram sie wysypiac. I efektow nie ma w ciagu miesica, bo u mnie to juz trwa pol roku, ale ja widze ze moje cialo powoli! ale sie zmienia
  • ~Swinton
    (2015-07-28 22:48)
    6:45 - pobudka
    6:50 - ciepły prysznic
    7:10 - śniadanie, jajecznica (3 jajka) lub zsiadłe mleko i plaster łososia.
    7:30 - przegląd internetu, smutne wiadomości tłumi kieliszek czy dwa wina musującegao (Cava, brut).
    8:30 - gra z komputerem w szachy, wygrywam prawie zawsze co wprowadza mnie w lepszy nastrój (dziękuję twórcy website za możliwość take back).
    9:00 - no, co tam w telewizji?
    10:00 - pora na kawę
    10:30 - spacer, do sklepu bo zabrakło sikacza
    12:00 - 18:00 pora by coś zrobić dla domu bo w chlewie nie chcę mieszkać.
    18:01 - gorący prysznic
    18:30 - obiado/kolacja
    21:30 - co tam piszczy w internecie
    22:33 - 23:56 - przed telewizorem, z kieliszkiem w ręku
    23:57 - padłem
  • ~annaww
    (2015-07-29 11:49)
    stosowałam kiedyś wiele diet, później dopiero zamówiłam Slimcea i dołączyłam ten suplement diety. Pierwsze dni już miałam zauważalna zmiane w metabolizmie. Zahamował się mój apetyt. Zaczełam chudnąć. Schudłam łącznie 14kg przez 3 miesięczny okres kuracji. Czego chcieć więcej.
  • ~adfe
    (2015-12-09 11:46)
    przed końcem roku chciałam wyglądać dobrze, z myślą o sylwestrze ponieważ mam uraz po zeszłorocznym na którym wyglądałam fatalnie i czułam się przez to zła na siebie że tak się zaniedbałam. W tym roku dlatego po wakacjach sięgnełam po Slimcea. Stosowałam 3 miesiące i udało mi się zrzucić sporo wagi. Około 14kg. Wyglądam teraz jeszcze lepiej niż kilka lat temu.
  • ~taraew
    (2016-03-04 09:59)
    odkąd pamietam borykalam się z nadwagą i teraz mimo że stosuje nowy suplement 2 tygodnie mogę już go polecać każdej która ma taki problem jak ja miałam. Polecam Slimcea bo to pierwszy suplement który w takim stopniu wspiera moją kurację odchudzająca. Schudłam już 2kg przez 2 tygodnie.
  • ~amanda
    (2016-03-03 14:55)
    Wiele szukałam i dużo razy się zraziłam. Odkąd stosuje slimcea problem nadwagi zanika w znacznym stopniu. Polecam Slimcea koleżankom które szukają jakiegoś środka a nie wiedzą na co się zdecydować. Ja jestem już trochę doświadczona w tej kwestii. Slimcea to na prawdę dobry wybór. Można schudnąć kilkanaście kilogramów przez pełny okres kuracji 3 miesięcznej.
  • ~fara
    (2015-07-30 13:46)
    Odchudzanie to ciężki etap w naszym życiu wiele z nas go przechodzi przechodze go niestety i Ja. POczątkowo jest trudno, ale jak się odpowiednio do tego zabierze można na prawdę uzyskać fajne efekty, Ja prowadzę ciężką dietę, którą wspomagam tabletkami iq green do tego biegam niemal codziennie co wbrew pozorom jest bardzo ale to bardzo przyjemne. Czekam na efekty chociaz pierwsze już widać teraz
  • ~adfe
    (2015-12-10 11:46)
    trzeba w pierwszej kolejności postawić na dietę a dopiero później dobierać do niej suplement diety. Ja najpierw ułożyłam sobie jadłospis na cały tydzień, później zamówiłam tabletki Slimcea. Stosuje je 2 miesiąc i schudłam juz 9kg. Ale bez diety pewnie by się nie udało.